SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ankieta nr 1 (cykl mono+bcaa , 6tyg), prośba i pomoc

temat działu:

NATURE'S BEST

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Firma.
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 10012 Napisanych postów 71021 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 938679
Witajcie,

jestem w trakcie pisania pracy mgr dotyczącej wpływu suplementacji kreatyną (monohydrat) w połączeniu z aminokwasami rozgałęzionymi (bcaa) na wzrost siły i masy mięśniowej u osób trenujących na siłowni.
Jest to rozszerzenie mojej bardzo udanej pracy licencjackiej o podobnym tytule, ale dotyczącej tylko kreatyny.
Potrzebuje pomocy , takiej samej jakiej otrzymałem od userów sfd wtedy gdy pisałem licencjat,

Potrzebuję tutaj około 12-14 osób , które spełniają poniższe drobne wymogi:
1. przeprowadzony 6 tygodniowy cykl na prostym zestawie: monohydrat kreatyny + aminokwasy bcaa - proszę by nie wpisywały się osoby, które mialy bardziej rozbudowane zestawy lub np. stosowały samą kreatynę , trening 3x w tyg, dieta na dodatnim bilansie kalorycznym (umiarkowanym, nie zadna masa krytyczna )

2. wiek osób 16-29 lat (nie mniej, nie więcej tylko taki przedział)

Osoby, które zechcą pomóc proszone są o wypełnienie poniższego schematu danych do uzupełnienia

Wyniki uzyskane w ciagu 6 tyg na polaczeniu monohydratu + bcaa

a) Przyrost masy ciała (na czczo, po 6 tyg suplementacji): ? kg

b) Obwody - na luzie (mierzone partie w cm bez 'napinki' PRZED i PO cyklu, różnica w cm?)
klatka piersiowa: ? cm
pas: ? cm
udo: ? cm
łydka: ? cm
biceps: ? cm
przedramię: ? cm

c) Obwody - w napęciu (mierzone partie w cm z 'napinką' PRZED i PO cyklu, różnica w cm?)
klatka piersiowa: ? cm
pas (trudno tu mówić o napince ale moze ktos miał jakies roznice ): ? cm
udo: ? cm
łydka: ? cm
biceps: ? cm
przedramię: ? cm

d) wyniki siłowe (na 1 maxymalne powtórzenie, jaki przyrost w kg? PRZED i PO w/w cyklu
wyciskanie sztangi na ławce płaskiej: ? kg
martwy ciąg: ? kg
przysiad ze sztangą z tyłu: ? kg

e) wiek

Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-01-15 23:36:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 360 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10750
dopiero za 4 tyg moge uzupełnić, jeśli się nie pali z tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10012 Napisanych postów 71021 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 938679
w tej chwili nie potrafie okreslic na kiedy bedzie potrzebne , jak uda mi sie zebrac potrzebna liczbe danych wczesniej to bedzie fajnie, jak nie to czekam na pomoc i za 4 tyg :)

a tu blizniaczy temat dla tych co znaja swoje osiagniecia w ciagu 6 tyg ,BEZ SUPLEMENTACJI (drobne zalozenia to jedynie : wiek - ten sam 16-29 lat, trening 3x w tyg, odzywianie na poziomie 3000-3500kcal)

http://www.sfd.pl/Ankieta_nr_2_6tyg_na_sucho_,_prośba_i_pomoc-t911980.html

Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-01-15 23:41:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
ej no ludzie , nie ma tu osob ktore zrobiły cykl kreatynowy\?
czy juz tak leniwe spoleczeństwo sie zrobilo ?

zapewne jakbym napisal ,ze wsrod tych co podadza w/w dane rozlosuje jakas mala puszke kreatyny lub bcaa to zaraz by sie wpisy wszystkie pojawily w 1 dzien

kto wie moze tak będzie
wiec do dziela!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ceny Natures Best

sosy