SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Anitan222/Dziennik-Najpierw redukcja...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10681 Napisanych postów 45028 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Anitan, wpadnij w wolnej chwili jak chcesz obadac moj nowy trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2532 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13988
Anitan,

treningu siłowego to nie poprawię, bo nie mam pojęcia co można zrobić z tym ściąganiem drążka wyciągu, chyba wiosłowanie sztangielką, ale to by się dublowało w sumie z wiosłowaniem sztangą.
Zamiast suwnicy to może wykroki, ale to też Iza będzie wiedziała, ja nie mam pojęcia za bardzo

Co do obwodów to zostaw to unoszenie bioder - działa ono bardzo mocno na dwugłowe a szczególnie na pośladki

w obwodach robisz po 20 powtórzeń każde ćwiczenie. Między obwodami robisz 1 minutę przerwy. Obwód robisz za jednym zamachem, żadnych przerw.

A1 i A2 to serie składane - wyciskasz sztangę, odkładasz ja i zabierasz się za rozpiętki.

Po ćwiczeniach siłowych robisz HIIT

........ó?o...............ó?o.ó?ó?oó?o.ó?ó?ó?ó?o....ó?o..........

Mój dziennik: http://www.sfd.pl/-t564195.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24639
golonkę, żeberka, a ja nawet nigdy tego świństwa nie próbowałam. Ble...
Eeee Anitan, a skąd wiesz, że "ble", skoro nigdy nie próbowałaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4046
Asariah dzięki za podpowiedzi. Oczywiście czekam na wytyczne od Szefowej. Te unoszenie bioder, to chyba nie bardzo będę miała na czym robić, bo ja od jutra będę miała swoją domową siłownię, ale wszystkiego w niej mieć nie będę.
Aha Iza, a moglabym mieć push press? Uwielbiam to ćwiczenie.
A ten Przysiad Girondy, to jakiś masakrycznie trudny. Może lepszy przedni by był, bo jak obejrzałam na you tubie, to obawiam się, że jedynie krzywdę mogłabym sobie zrobić.

Żyrafka - nie jadlam ale sam zapach i te ilości tłuszczu, które widzę doprowadzają mnie już do mdłości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24639
Rozumiem, sugerujesz się wyglądem, goloneczka chuda, tj. jak najmniej obtłuszczona jest pyszna, żeberka tez lubię

Domowa siłownia, opowiadaj jakie sprzęty będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4046
Jestem strasznie happy. Więc będzie stojak, ale taki żebym mogła sama też spokojnie wyciskać, bez asekuracji, ławeczka płaska na skos, drążek, modlitewnik, prasa do uginania i prostowania nóg, 2 sztangi, 2 pary sztangielek. Na razie jakieś 80kg obciążenia, ale na razie starczy. No i miałam juz wcześniej rowerek stacjonarny z orbiterkiem. tylko piłkę muszę dokupić, a za jakiś czas wyciąg. Jutro kurier ma mi wreszcie dostarczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2532 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13988
Anitan, ja raz w tym unoszeniu tułowia sobie położyłam sztangę na biodra, a za drugim razem władowałam 30 kg hantla kładź to, co masz ciężkie, choćby zgrzewkę wody

Ten przysiad Girondy to faktycznie jakaś masakra, ja to robiłam raz na maszynie, a raz to złapałam się drabinki żeby utrzymać równowagę strasznie daje w nogi popalić, stopy też trochę bolą. Spróbuje, może Ci się spodoba

........ó?o...............ó?o.ó?ó?oó?o.ó?ó?ó?ó?o....ó?o..........

Mój dziennik: http://www.sfd.pl/-t564195.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wow, o rzecz kurcze, jakie piękny zestawik!!!!!!, no to rzeczywiście SIŁOWNIA, udanych treningów zatem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 65575 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 188925
Pon: klatka+plecy

A1 wyciskanie na płaskiej 6/6/5/5/3/1 -Rampa do jednego powtorzenia patrz nizej
A2 rozpiętki na płaskiej 6x4-6
to jest lezejsze cwiczenie robione w serii laczonej czyli bez przerwy, na dobicie, przerwa 2 minuty po parze
B1 wiosło sztanga w opadzie 6/6/5/5/3/1
B2 Ściąganie drążka 6/6/6/6/4/4 (nie będę miała wyciągu, co w zamian?)
Ty się podciągasz wiec zrobisz jako
B1. podciąganie clusters 5x5
B2. wiosło sztanga j.w.

Czw.: nogi

A1 Przysiad 6/6/5/5/3/1 rob 7/7/7/5/3(to jest rampa, czyli robisz do trzech powtórzeń, seria powtórzeń zadanych z góry sluzy aktywacji mięśni wiec co serie dokladasz ciezar, powiedzmy w wyciskaniu co5kg w gore az dochodzisz do trojki która atakujesz swój rekord w tym zakresie
A2 Suwnica 8/8/8/8/6/6 ( do wymiany)
prostowania lub sissi squat 6x4-6
B1 MC romanian6/6/5/5/3/1
B2 Uginanie nóg 6x4-6

Wtorek i piątek Obwód Obwody robisz jeden za drugim po kolei cwiczenia po 3 obowdy, miedzy obowdami, wirtualnie tez nie ma przerwy dopiero 2min przerwy po zakonczeniu 3x caly obowd, w obowodzie masz zakres powtorzen 15-20
A.
1.wyciskanie hanli na skosie
2. Wykroki z hantlami
3.Podciąganie wąskie sztangi podchwytem
4.Gironda Sissy Squat - syzyfki
5.Spięcia brzucha

B
1. wyciskanie sztangi na barki
2. 2.Prostowanie nóg
3. 3Ściąganie drążka ( do wymiany-brak) invert rows na sztandze
4. Wznosy bioder (też chyba do wymiany)po co? możesz robić na ławeczce, oczywiście z ciężarem na biodrach, lub jednonóż z ciezarem na kolanie nogi zgietej na siebie
5. Spięcia w opadzie tułowia (skośną mam, to chyba dam radę)

C
1. Uginanie naprzemienne z suspinacją stojąc
2. Wspięcia ze sztangą (czy to na łydki? Ja ma strasznie duże łydki i raczej wolałabym je wyszczuplić) to jest 20 powtórzeń łydki nie są chętne do rośnięcia, rób bez obciążenie na podwyższeniu rozciągając przy każdym opadzie w dol
3. Francuz łamaną stojąc
4. Skłony boczne ze sztangą Russian Twist
5. Unoszenie sztangielek bokiem

Jak się takie obwody wykonuje, po ile powtórzeń, jaka przerwa między nimi i z jakim ciężarem?
Po obwodach będę robić aero 30 min. A po klatce i nogach (pon, czw) mam robić HIIT, czy interwały? Tak
Zostaje środa wolne, sobota i niedziela. W sobotę mogłabym robić np. HIIT + brzuch, czy aero przez np45 min?
W pozostałe dni aro lub GPP ile chcesz i masz sile robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 108601
Anita co ja tu czytam... siłownia już dzisiaj... to super, bo ostatnio martwiłaś się, że będzie dopiero w marcu.
Ciesze się, jakbym to ja miała ją dostać.

Nowa dieta, nowa siłownia, nowa Anitka .... bosko.

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening podzielony na partie mięśniowe

Następny temat

Sprzęt dla początkującego