SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Animalcule -> żywienie i treningi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez bziubzius z działu Odżywianie. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 631
Waga : 62,5
Wzrost : 167
Obwód w biuście(1) : 92
Obwód pod biustem : 81
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 71
Obwód na wysokości pępka : 83
Obwód bioder (3): 88
Obwód uda w najszerszym miejscu: 55,5
Obwód łydki : 37,5

W którym miejscu najszybciej tyjesz : dolna część brzucha
W którym miejscu najszybciej chudniesz : górna część brzucha

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Street Workout. Na tyle na ile praca mi pozwoli czasem jest to 3 razy w tygodniu co 2 tygodnie, lub 2 razy w tyg j.w. W tygodniach wolnych od SW chodzę na Crossfit. Najczęściej ćwiczę z własną masą ciała- kalistenika. Codziennie w dni robocze dojeżdżam do i wracam z pracy rowerem- cały rok (w sumie ponad 12km). Praca stojąca 8h dziennie. była na II zmiany. Od połowy kwietnia wskakuję na III zmiany.

Co lubisz jeść na śniadanie: Płatki owsiane z mlekiem 0,5% (dodatki to owoce suszone czasem siemię lniane) lub pieczywo chrupkie (coś a la Wasa,ale lepsze ) z chudym twarogiem i miodem.

Co lubisz jeść na obiad : Kombinuję z tego co jest w lodówce. Przed rozpoczęciem redukcji prawie nie jadam mięsa, teraz jem go dużo więcej aby uzupełnić białko, którego mało spożywałam. Uwielbiam zupy :)

Co jako przekąskę : suszone owoce- zwłaszcza daktyle i migdały

Co jako deser : W chwili obecnej jest on moją przekąską

Ograniczenia żywieniowe : nie jem słodyczy. Nie słodzę. używam jedynie miodu naturalnego. nie pije gazowanych i kupnych napojów. Zdarza się, że dodaję do mgo dania krem owocowy Stovit- zwłaszcza gdy napoczęłam słoiczek ;)

Stan zdrowia: bardzo dobry, jedyną niedogodnością jest niskie ciśnienie

czy regularnie miesiączkujesz: tak

czy bierzesz tabletki hormonalne: tak

czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: żadnych

czy rodziłaś: nie

Preferowane formy aktywności fizycznej: ćwiczenia siłowe z własną masą ciała, rower

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : BCAA, białko OstroVit WPC

Stosowane wcześniej diety : metoda Montigniaca

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 13 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 282771
W jakim celu te obcasy?

Popraw jedzenie wg zasad Ladies - w regulaminie znajdziesz wskazówki.

nie jem słodyczy. Nie słodzę. używam jedynie miodu naturalnego

60 g miodu - to tak jakbyś zjadła cukier
jesz dżem
do tego figi i daktyle -> same cukry proste rzadzą Twoją miską

trochę sie to kłoci z niejedzeniem słodkiego
]

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2014-03-29 01:21:19

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 631
Codziennie spisuję i ważę to co jem, więc pozostałe miski do wglądu na moim profilu. Chyba, że muszę wrzucić więcej zrzutów? Nie było zakazu co do obuwia na stopach - niech będzie, że dla wygody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 13 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 282771
Zajrzałam i widzę tort. Faktycznie, zero słodyczy.

Chyba, ze dla wygody, bo sylwetce nadają ciężkości na zdjęciach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok, inaczej - staram się nie jeść slodyczy-( jeszcze nad tym pracuję)- nie słodkiego- to różnica ;) miałam na myśli kupne batoniki, cukierki, czekolady... nie widzę niczego złego w suszonych owocach -morele, żurawinę oblewam wrzątkiem. Miód jest naturalny i zdrowy. Podnosi ilość węglowodanów. dodaje energii podczas treningów. Nie widzę w nim nic złego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista

Powodzenia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no i tort no niestety... w ostatnim czasie była seria urodzin, ale starałam sie go wliczac w miske to sa moje skuchy i pokutuję za nie ciężkim wysiłkiem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Działaj sobie po swojemu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zrobiłam rachunek sumienia i postaram się znacznie zmniejszyć ilość spożywania susz owoców i miodu. Na dzień max 25g miodu i do 50g owoców suszonych. Takie owoce są dobrym rozwiązaniem, bo można je schować do kieszeni i gdy żołądek przykleja sie do kręgosłupa (w pracy), a przerwa jest dopiero za 2h to trzeba jakoś się dożywić. Jeśli macie inne propozycje to jestem zainteresowana.
W mojej misce znajduje się biały ryż i makaron- jestem świadoma,że lepszy jest brązowy, czy pełnoziarnisty..jednak w moim domu panują pewne zasady z którymi też muszę się liczyć Jeśli coś zostało rozpoczęte należy to skończyć jednak już w szafce są odpowiednie produkty i czekają na spałaszowanie :)

Gdzie można kupić olej kokosowy:)? zainteresował mnie :)

Zmieniony przez - Animalcule w dniu 2014-03-29 10:13:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 16974
Ja kupiłam w sklepie zielarski.
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 16974
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja Kristi

Następny temat

Co dalej?