SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Animalcule -> żywienie i treningi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 631
Tetiszeri
No to masz problem z wydzielaniem leptyny odpowiadajacej za sygnal do mozgu, ze jestes najedzona. I odstawilabym te wegle rano skoro 70 g do spoly z bialkami i tl Cie nie syci.











Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 14/10/2015 12:01:11


nie syci mnie omlet :) owsianka to inny temat;D syci nawet bardzo ... może chodzi o konsystencję posiłku... nie znam sie ... jest sposób by poprawić mój sygnał leptyna-mózg:) ?

a foty przedstawiają wczorajszą porcję do pracy - pojemnik był pełny na równo. ok1/4 zdążyłam zjeść na pierwszej przerwie o 17:30 i byłam syta (zapewne było to też spowodowane zjedzeniem tych kromek o 15:00), na drugim zdjęciu przedstawiam ile zdążyłam zjeść o 20:30 i po tym byłam ..nie dojedzona i z chęcią zjadłabym wszystko gdyby nie brak czasu... resztę dokończyłam w domu o 24:00




Zmieniony przez - Animalcule w dniu 2015-10-14 12:58:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
po pierwsze obserwuj po czym jak sie czujesz, co jak trawisz

jesli masz z amało dokwasozny zoladek to po posilkach z miesem czujesz sie dlugo najedzona,bo Twoj zoladek dlugo je trawi

Po drugie jesl ciezko upchnac Ci jedzenie, to proponowalabym zmienic proporje wegli i tluszczy, tlusze sa bardziej kaloryczne i nie rozpychaja zoladka

Zobacz przyklad
posilek ma podobna ilosc kalorii do Twojego, zupelnie inne proporcje i raczej mniejsza objetosc





Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2015-10-14 13:19:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 631
Dzisiejsza miska- dzień nietreningowy.
Kupiłam boczek...Na opakowaniu nie było makro...:D i nie sądziłam, że jest AŻ tak tłusty:D więc najpierw go zważyłam i zrobiłam jedzenie do pracy, a potem dopiero wprowadziłam w dziennik... boczek się wytopił, dorzuciłam pieczarki i połączyłam z resztą. Na koniec rukola i pomidory

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 631
bziubzius
po pierwsze obserwuj po czym jak sie czujesz, co jak trawisz

jesli masz z amało dokwasozny zoladek to po posilkach z miesem czujesz sie dlugo najedzona,bo Twoj zoladek dlugo je trawi

Po drugie jesl ciezko upchnac Ci jedzenie, to proponowalabym zmienic proporje wegli i tluszczy, tlusze sa bardziej kaloryczne i nie rozpychaja zoladka

Zobacz przyklad
posilek ma podobna ilosc kalorii do Twojego, zupelnie inne proporcje i raczej mniejsza objetosc







Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2015-10-14 13:19:11



wszystko byłoby ok..ale ja batatów nie moge... o czym nie raz wspominałam.. tak jak i kaszy jaglanej... nie służą mi...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja Kristi

Następny temat

Co dalej?

Wiecej