SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Animal Cuts, a żołądek?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65
Witam, skończyłem robienie masy na siłowni, jednak pora zrzucić fat. W związku z tym zakupiłem Cutsa, dieta + HIIT. Natomiast moje pytanie jest takie. Zacząłem brać Animala wczoraj rano zgodnie z zaleceniami, na czczo i 8 godzin później. Po pierwszej dawce miałem wyższy puls i chęć niszczenia :D natomiast później doszły mi problemy żołądkowe. Kolokwialnie mówiąc raz a porządnie mnie przesrało. Wziąłem drugą paczkę, po jedzeniu i było ok. Dzisiaj rano wziąłem następną o rano, z pół godziny później chciało mi się rzygać i znowu mnie przes.... Z godzinkę później mnie przerzygało, ale co dziwne pomimo tego że jadłem śniadanie, rzygnąłem samym płynem... Potem do tej pory towarzyszy mi zgaga.

Zastanawiam się, czy może to mieć związek z Cutsem. Czy może z tym że byłem ostatnio przeziębiony i biorę dodatkowo Gripexy, Ibupromy itp. Ktoś miał takie doświadczenia z tym suplem?


Drugie pytanie: Producent radzi brać na czczo, chciałbym spróbować brać po posiłku. Jak sądzicie, ma to sens? Czy i jak bardzo zmniejsza to działanie tego specyfiku?


Od razu dodam: 22 lata, nigdy żadnych problemów z sercem/żołądkiem/alergiami. Nic z tych rzeczy. Brałem jakiś czas temu TSE i pobudzał mnie itp. ale żadnych żołądkowych niespodzianek nie było.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
bierz po posilku.
powinno pomoc.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65
A jak takie branie po posiłku wpływa na działanie Cutsa? Bo po cos napisali zeby brac po przebudzeniu... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
nie powinno sie dzialanie zmienic.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65
Dzięki serdeczne :) SOG dla Ciebie, za to że jako jedyny pomogłeś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktore odzywki sa do wykrycia we krwi i moczu ??

Następny temat

PVL Mutant Mass i Trec Ultimate Protein

WHEY premium