SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anglia-woda do zastrzykow.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Witam.Nie wiecie czy w Angielskich aptekach dostane wode do zastrzykow?Albo w jakims innym miejscu moze?I jezeli dostane to o co mam pytac?Water for injection?Z gory dzieki.Pzdr!

(ON)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7764
Będzie dobra do zastrzyków... ja też taką rozrabiałem hcg, a wszystko trzymałem w próbówce do moczu (też sterylna)

"Nie dyskutuj z d****em: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Tłuszcze - Kompilacja --> http://www.sfd.pl/Tłuszcze_-_Kompilacja-t464716.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
pytac mozesz o stiril water ale nie dostaniesz, po***any kraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
No wlasnie wiem.Ale moze mi gdzies sprzedadza.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 257
"stiril "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nawet w PL jest na recepte

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
sterile, jesli wnioslo to jakas wiedze merytoryczna to mozesz byc z siebie dumny

p.s. a co chcesz grzac ze woda ci potrzebna?

Zmieniony przez - GUERRERO w dniu 2010-05-05 17:24:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 508 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20641
mi kiedyś znajoma pielęgniarka przynosiła sól fizjologiczną. Używałem jej do płukania jamy ustnej. Jak dobrze pogadasz z lekarzem/pielęgniarka to dasz radę.

CO CIĘ NIE ZABIJE TO CIĘ WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Potrzebuje hcg rozrobic a nie mam wody.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
nie wiem czy wiesz ale rozpuszczalnik do hcg zawiera rowniez chlorek sodu, musisz szukac takiej wlasnie wody o.9% zamow sobie przez internet bedzie najprosciej

http://www.doz.pl/apteka/p19987-Gilbert_NaCl_0.9_5ml_fizjologiczny_roztwor_soli_100_ampulek


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Gilbert NaCl 0,9% jest sterylnym roztworem soli fizjologicznej, nie przeznaczonym do iniekcji!!!!!!!!!!!!

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
to jest ta sama sól fizjologiczna co do iniekcji, tylko pisze że do nosa i ucha. Tą samą sól można kupić na receptę o takim samym składzie tyle że pisze że jest do iniekcji a taka zagrywka jest to walka z narkomanią nic więcej,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guzek na tarczycy.

Następny temat

back pumps m-drol

WHEY premium