SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anavar - PMP Steroids

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33940

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bled ok tylko trochę dupa boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
androxen trzyma poziom, racja. Do tanich tez nie nalezy.

co wy piszecie przeciez nie ma dobrych boldow na rynku, dobry bold to tylko w alpha i jakies ug w ampach

ps.
Jednak moze trzymajmy sie tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2454
panowie jak z ta oxa bo dzis sie dowiedziałem ze to tanie nawet jest, wiec chcem sie dowiedziec, prosze ja was, czy siedzi tam oxa czy jakiś srodek pokroju winstrol zmieszany z naszym popularnym mietkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Moja magiczna kula, prosze ja ciebie mowi ze jest tam oxa. Ale zaraz, niewyraznie to widze, w oddali jest tez mix 3/4 wina i 1/4 mety w tej oxie.

Zjedz i daj opinie jak planujesz cykl na oxie a nie same pytania zero odpowiedzi. Jakby ktos bral ta oxe z odwiedzajacych forum i mogl cos powiedziec to chyba by napisal, chyba oczywiste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2454
moze jest ktos kto juz to jadł ale nie udzielił sie, co ciekawe nie planuje na tym cyklu ale jak bedzie dobre to trzeba zrobic zapas, mietek działa dobrze w tym nowym designie, co do oksy to sam jej teraz nie zjem,nie mniej jednak pmp jest fma jakos szykowana na naszym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19182
Johnny Test jak tam? Bo coś ucichłeś... Warta świeczki ta oxa?

" 4 lata przerwy od SFD "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 433
a co ma byc po tygodniu?? poterzny stan anaboliczny, daj chwile zjem jedno pudło to napisze co i jak:) jade po 60mg....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
I jak tam ludzie? Może juz ktoś udzielić jakiejś opinii ? Ja wróciłem z wakacji , koncze dojadac tren z propem i za nie długo długie OFF heh ale w miedzy czasie okse bym jeszcze zjadł heh. Pozdro.

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 433
jak narazie działa ok siła mocno wzrosła trwardosc lepsza,koleszka leci solo tez 60mg i tak samo zadowolony ale to poczatek wiadomo jedyny minus u mnie to zgaga i odruchy wymiotne tak to si..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 77 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4343
Gdzieś na forum kilka osób pisało ogólnie o oxie i nie miało takich jazd i pisali, że od 2 tygodnia zaczyna działać. Kolega też ma takie dolegliwości?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Unigen Test-250 Org/Fake

Następny temat

STRONGTROPIN 10iu - Wyniki

WHEY premium