SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anavar

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 8068 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39197
W polsce nie ma pod taką nazwą handlową jak Anavar, jest pod nazwą Oxandrolone, stąd karpik pani w aptece.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 717 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19854
50 zł za 30 tabletek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3334 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41247
50 zeta za 30 tabsów

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 8068 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39197
Dokładnie z firmy SPA.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3334 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41247
heh sory S.E.T.H ale nie zauwarzyłem

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14364
No odchodzicie od tematu, to nie miała być pogawędka o cenach anavaru. I tak nie dostaniecie tego za 50 zeta, bo recepta to recepta, a skądś ją trzeba wziąść. No dalej oddam soga za zastosowanie anapolonu w lecznictwie. Kto się pokusi? Za resztę która nie była też wynagrodzę.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 6260 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37807
Anapolon na 100% w anemii był stosowany.
Zreszta to analogicznie do mety mozna porownac bo są podobnymi srodkami.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2635 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29092
OXANDROLON

Nazwy handlowe : Anavar (2,5 mg tabl) : Serl USA (wycofany z produkcji)
Anatrophill (2,5 mg tabl) : Serl Francja (wycofany)
Bonavar (2,5 mg tab) Body Research Co. Tailand
Lipidex (2,5 mg tabl) : Serl Brazylia
Lonavar (2,5 mg tabl) : Serl Argentyna (wycofany)
Lonavar (2 mg tabl) : Dainipon Japonia
Oxandrolone SPA (2,5 mg tabl) : SPA Włochy
Vasorome - Kowa (2 mg tabl) : Kowa Japonia
Anavar (5 mg tabl) : Huangshi Hubei Chiny

Na naszym rynku najczęściej występuje Oxandrolone SPA ( 30 tabl w opakowaniu), oraz sporadycznie spotyka się chiński Anavar 5 mg. (równiez 30 tabl w opakowaniu). Można spotkać 2 rodzaje Oxandrolonu SPA co może być nieco mylące.
Jeden z nich ma słabsze działanie, to ten który jest pakowany w blachę 30 tabletek, natomiast lepszy jest Oxandrolon SPA pakowany w 2 blachy po 15 tabletek każda.
Oxandrolon pojawił się na rynku w 1964 roku w USA pod nazwą Anavar firmy Serl. Ponad 20 lat był on bardzo popularny, dopóki w dniu 1 lipca 1986 roku nie zaprzestano produkcji Anavaru. Obecnie preparat jest produkowany pod różnymi nazwami handlowymi. Oxandrolon SPA firmy SPA Milano z Włoch jest jedynym produkowanym w Europie preparatem, który zachował dawny skład zawierający Oxandrolon.
Oxandrolon rozsądnie stosowany nie daje żadnych skutków ubocznych. Jest to o tyle zrozumiałe, że preparat ten często jest przepisywany przez lekarzy dzieciom i kobietom. Dzieci stosują go dla przyrostu masy ciała, natomiast kobiety w przypadku osteoporozy. Coraz częściej jest stosowany wśród osób chorych na AIDS. Preparat powoduje (bardzo rzadko) bardzo słabą maskulinizację. Dlatego też jest z taką chęcią stosowany przez kulturystki, gdyż przy dawce 10-15 mg na dzień bardzo rzadko występują u nich cechy maskulinizacji. Bardzo jest lubiany przez osoby uprawiające bodybuilding.


Powoduje on duże przyrosty siły. Spowodowane jest to wystąpieniem syntezy kreatyny w mięśniach. Często ma zastosowanie u sportowców, którzy chcą przybrać na sile i jednocześnie chcą pozostać w swoich kategoriach wagowych (bokserzy, judocy, sztangiści itp). Bardzo dobre wyniki daje wówczas jednoczesne przyjmowanie oxandrolonu, wraz z 120-140 mkg clenbuterolu (6-7 tabletek) na dzień. Chociaż sam oxandrolon nie powoduje znaczącego przyrostu masy to jednak wzmacnia działanie innych sterydów anabolicznych na organizm. Dlatego bardzo dobrze działa np. z Deca Durabolinem, Dianabolem i różnymi rodzajami testosteronów, powodując bardzo dobre przyrosty masy mięśniowej. Dobrym cyklem dla kulturystów jest połączenie 200 mg deca durabolinu tygodniowo, 500 mg testosteronu enanthate na tydzien, oraz 25 mg oxandrolonu dziennie. Deka durabolin ma dobre działanie anaboliczne i stymuluje synteze białek, oxandrolon zwiększa siłę, a testosteron robi kulturystę bardziej agresywnym w trakcie treningu i przyspiesza regeneracje.

Kolejną przyczyną popularności oxandrolonu jest fakt, że w ogóle nie aromatyzuje. W powiązaniu z odpowiednią dietą oxandrolon pomaga w tworzeniu twardej i wysokiej jakości muskulatury. Chociaż sam oxandrolon nie spala tłuszczu to jednak jego działanie powoduje osłabienie apetytu. Jednym z nielicznych skutków ubocznych może być biegunka, co jednak pomoga w spalaniu tłuszczu i w uzyskaniu lepszej rzeźby. Tym którzy przygotowują się do zawodów, albo interesuje ich przyrost wysokiej jakości muskulatury można polecić połączenie oxandrolonu z takimi sterydami jak : winstrol, parabolan, masteren, primobolan i testosteron propionat. Cykl 50 mg winstrolu dziennie, 50 mg testosteronu propionatu co drugi dzień i 25 mg oxandrolonu dziennie okazuje się bardzo efektywnym.

Oxandrolon nie powoduje ginekomastii. Połączenie oxandrolonu i deca durabolinu jest alternatywą dla tych kulturystów, u których mogą wystąpić problemy zdrowotne po zastosowaniu testosteronu, dianabolu czy anapolonu. Kolejną zaletą oxandrolonu jest fakt, że nie powoduje on wstrzymania przez organizm produkcji testosteronu. W związku z tym nie dochodzi do przerwania wydzielania endogennego testosteronu i nie zachodzi potrzeba stosowania po skończonym cyklu dodatkowo clomidu i HCG, leków stymulujących podwzgórze i przysadkę.

Oxandrolon jest też często łączony z Andriolem (testosteron undecaonate) 240 mg dziennie andriolu nie aromatyzuje. Połączenie 280 mg Andriolu z 25 mg Oxandrolonu dziennie daje dobre rezultaty w przyroście siły, a u początkujących kulturystów także i przyrosty masy bez zalewania mięśni wodą, oraz bez znaczącego wpływu na produkcję testosteronu przez organizm. Odnośnie oxandrolonu to 8-12 tabletek dziennie dla mężczyzn i 5-6 dla kobiet przynosi już dobre rezultaty. Reguła że należy brać 0,25 mg preparatu na 1 kg masy ciała ma często zastosowanie w praktyce. Tabletki należy przyjmować 2-3 razy dziennie zaraz po jedzeniu. Oxandrolon wprawdzie ma minimalne skutki uboczne, ale nie należy go przyjmować dłużej niż 2-3 miesiące bez przerwy, dlatego że podobnie jak wszystkie doustne sterydy jest alkilowany w pozycji 17 alfa i po długim okresie działania może mieć negatywny wpływ na wątrobę.

Oxandrolon ma zastosowanie w zależności od potrzeb kulturystów. Kobiety osiągają dobre rezultaty stosując oxandrolon wraz z Primobolan "S" i (lub) Clenbuterolem i jednocześnie nie odczuwają procesu maskulinizacji. Aby zapobiec powstawaniu skutków ubocznych, kobiety nie powinny przekraczać dawki 6 tabletek dziennie.

Tu jest co nie co o zastosowaniu Oxandrolone'u w lecznictwie oraz (glownie) w kulturystyce.

Zrodlo http://*******************/oxandrolon.htm

pozdro!

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2635 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29092
.

Zmieniony przez - maat w dniu 2004-07-29 01:54:23

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6609 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 138481
fajne zrodlo
btw ta strona po prostu niszczy :D
polecam fote libolu
DWA W JEDNYM

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2004-07-29 03:19:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś o Boldenonie

Następny temat

deca wino

NutLove