SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anavar/Oxandrolon-Refundacja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1623
Witam.Chodzi mi o refundacje lekow,dla przykladu pewien kolega co sie leczy na pluca czy cos ma wypisywane przez lekarza lek o refundacji 99%,ten lek normalnie kosztuje 200zł,a z refundacja ktora mu lekarz wypisuje 2 zl,wiadomo smieszna kasa.Mi chodzi konkretnie o anavar i to czy na niego lekarz moze tez taka refundacje wypisac,bo w tedy jak wiadomo bylo by calkiem atrakcyjnie ;).No i czy moze istnieje juz jakas polska firma co produkuje oxe ? czy tylko sprowadzaja ? i jaka firma ma najwieksze stezenie w 1 tab ?i ostatnie pytanie ile kosztuje anavar bez refundacji w aptece ? Z gory dzieki all

chcesz wygladac jak atleta,rób codziennie masaż fleta :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10955 Napisanych postów 62693 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538567
Nie masz najmniejszych szans żeby ten środek dostać w pl aptece.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie moga sprowadzic ? Skad wiesz w ogóle ? próbowałeś zalatwic ? Czy tylko tak slyszales ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10955 Napisanych postów 62693 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538567
Ja to wiem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 20544 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 125836
On to wie

krzykacz pracuje w zaopatrzeniu i nigdy na pace Jego niebieskiego fiata 125p kombi nie bylo anavaru

Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2009-03-21 05:49:59
1

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 592 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12582
anapolon dostaniesz w aptece ale anavar podobnie jak winstrol i wiele innych znamienitych środków nie jest wpisany do krajowego rejestru leków :( jest natomiast wpisany prócz znanych na wyrobów Jelfy , Deca-durabolin 50mg/ml, proviron, anapolon 50, Epo, Nerobolil ( npp 50mg/ml) i choc ten ostatni jest to w zeczywistosci nie ma bo jak sie pytałem zaprzyjaznionej aptekareczki :) to nie ma go w zadnej hurtowni trzeba by sciagac z Węgier
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9235
co ty mowisz antek jest?a wiesz ajki to oxy jest w aptekach-firma-kraj?jak masz takie info to moze na drugie pytanie dasz mi odp

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21228 Napisanych postów 250650 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1304573
a gdzieś ty w pl antka widział?,oxa we włoszech.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2009-03-21 09:04:30

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 592 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12582
http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=153 zajdz do dobrego centrum farmaceutycznego i jak Ci wbija na komputer to bedzie , kwestia recepty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Kwestia Rp powiadasz...
ANAPOLON 50 widnieje w spisie leków ale forma 100tbl jest wyrejestrowana a forma 1tbl jest bez rejestracji.
No więc jak mając Rp otrzymasz ten lek w aptece?

Oxandrolone wyłącznie na ID przez NFZ czyli ogólnie rzecz ujmując nie do zdobycia również.

A to, ze jakiś lek widnieje na witrynie internetowej to wcale nie oznacza, że on jest dostępny w pl - to tak na przyszłość.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Rozniesie mnie zaraz,co za wiocha ! wyprowadzam sie ! xD a jak ktos jest chory na aids czy tam hiv to czym go lecza ? meta ? ehhhh.To nie moze apteka z wloch sprowadzic ? Makaroniarze je***ni maja oxe a my nie ;( a czy mozna polska recepte zrealizowac np w niemczech ? bo chyba tam jest oxa co nie ? jest to raczej bardziej cywilizowany kraj,bo u nas ceny jak w nowym jorku a warunki jak w kambodzy haha
1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam problem moze ktos pomoze ??

Następny temat

2 cykl prosze o pomoc