SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anapolon + enan do oceny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7619

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 568
Haha ale patrz jakie masz szczęście ;) dzieki tej dyskusji wpadles na pomysl jak zrobic interes zycia ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
"Haha wymiary slabe.. 39 w lapie przy wadze 72kg i 100kg na klate bez cwiczenia na sile. Faktycznie przy tej wadze to jest fest slabo.. "
- Genijalne wymiary na kilka cykli i u kogos kto zna sie super na diecie. Tylko pozazdroscic.

"Kolejna sprawa chcialbym sam zobaczyc jak Ty wygladasz bo ka przyznam sie (bez jakiegos chwalenia) ale idac plaża w samych krotkich szortach w te wakacje kolesia ktory by sie nie popatrzeli..kolesie widze patrzeli z podziwem no bylo paru takich co widzialem ze najpierw patrzeli na moje cialo jakby szla super dupa a potem miedzy soba sie smiali.. "
- Nie jestem homosexualista i nie pociagaja mnie faceci. Prosi bym bys mnie podrywal mnie na forum i nie prosil o moje zdjecia. Od tego masz inne fora tematyczne gayromeo itp
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 568
Jak widzisz po cyklu mi nic nie poszlo w wymiarach tak tez uwazam ze jest dobrze bo znam osoby ktore z waga 85 a nawet i wiecej maja mniej w lapach ;)

Rozeznanie masz widze jesli chodzi o fora inne ;) spokojnie bez obaw mam sliczna dziewczyne ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
niechce Cie martwic ale to nie jest dziewczna......

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Modern Ginomen version 2015

Nie kompromituj się już,na prawdę.Tyle bzdur co tu napisałeś to po tym nie dałbym Ci nawet kreatyny.
Chcesz dobrych rad to idź do Antka mistrza wyciskania na dzielni.
2

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
mozna zamykac temat i podwiesic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ocena Twojego cyklu, w ogóle Twojego podejścia do sprawy może być tylko jedna - negatywna.

Odwiedź te działy:

https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html

https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html

https://www.sfd.pl/suplementy/


A tutaj zajrzyj tak za min 12 miesięcy solidnego treningu. Wtedy coś może pomyślimy
1

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie o dopingu

Następny temat

8 miesiecy na cyklu co dalej ?

WHEY premium