SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Analiza kursów na gale UFC by Rabittt

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 23860 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147326

Przy okazji pierwszej gali UFC w Singapurze prezentujemy pierwszy epizod analizy kursów bukmacherskich. Warto nadmienić, iż ww. gala największej federacji MMA na świecie będzie pierwszą nie transmitowaną w amerykańskiej telewizji , będzie można obejrzeć ją przez cyfrową platformę UFC, po wykupieniu subskrypcji rzecz jasna.

Z racji iż gala obfituje w walki bliżej nieznanych zawodników w dzisiejszym odcinku skupię się na dwóch ostatnich walkach gali. Następne odcinki będą bardziej rozbudowane pod względem ilości typów jak i informacji o poszczególnych walkach. Tak, więc do dzieła.

więcej .......................................................

http://www.fight24.pl/analiza-kursow-bukmacherskich-przed-ufc-fight-nightsaffiedine-vs-lim/comment-page-1/#comment-78425

Autor - Rabittt .

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2014-01-03 21:40:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24517 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75476
Jestem na kacu, ale na pierwszy rzut oka zwycięstwa Kimury, Holloway'a, i Kawajiri powinny stać się faktem.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 8503 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60554
O Dustinie Kimurze i Holloway'u miałem zamiar napisać jednakże czasu mi nie wystarczyło. Ale i na Kimurę i na Maxa postawiłem i się nie zawiodłem.

Kolejny odcinek, tym razem dotyczący środowego UFC Fight Night 35: Rockhold vs Philippou: http://www.fight24.pl/analiza-kursow-bukmacherskich-przed-ufc-fight-night-35-rockhold-vs-philippou/

Zmieniony przez - Rabittt w dniu 2014-01-14 00:45:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24517 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75476
Będzie to regularny cykl analiz kursów przed każdą galą UFC?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 8503 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60554
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Specjalista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Specjalista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Specjalista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 589 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10726
Machida pewna kasa,,dodałbym Douglasa Andrade

chwdp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Specjalista
Myślałem nad nim ale Andrade wziął tę walkę w zeszłym tygodniu, a w dodatku większość jego zwycięstw do walki z bardzo słabymi przeciwnikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 482 Napisanych postów 9057 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44825
RafiStalRzeszów
Machida pewna kasa,,dodałbym Douglasa Andrade

Nie wiem cy taka pewna. Opinie są podzielone. Ja osobiście odpuszczam tę walkę.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakim typem typera jesteś? ;)

Następny temat

POLAK wygrał turniej i 1 500 000 $ w pokera !