SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anabolik Freak - Dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 376
130 zł za 96 kapsułek to dość sporo masz racje ale chciałem kupić coś dobrego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 376
I chyba zrobiłem błąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 2 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7998
Droższe nie znaczy lepsze .

spokoojnie, damy rade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
rozumiem a na poprawę siły co byś poradził czy w takim momencie trzeba założyć nowy temat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zasugerowałem się tym że dość mocno podnosi poziom testosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 2 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7998
Na siłę to odpowiedni trening , a co do teścia to bym się kłócił .

spokoojnie, damy rade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
więc jakie jest główne działanie tego boostera jeśli siła za bardzo się nie podniesie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ma na celu podniesienie produkcji teścia ,ale czy podnosi to już zależy od człowieka .

spokoojnie, damy rade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
W porządku dziękuje za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc.

Wheya