SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aminokwasy w białku a osobny suplement diety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31
Witam.

Od kilku miesięcy stosuję to BCAA:
Do tego jadłem gdyż mam nietolerancję laktozy i ogólnie po zwykłym białku serwatkowym wszystko chlernie mnie swędziało (drapałem się do krwi...)
Przeglądełem ofertę bulkpowders i zauważyłem że mają w swojej ofercie hydroizolat białka serwatkowego o wysokiej zawartości białka bez zawartości laktozy.



I tutaj pojawia się moje pytanie: W specyfikacji tego produktu napisane jest że owe białko serwatkowe ma dużą zawartość aminokwasów (22g na 100g) - Mogę Dalej stosować BCAA + ten hydroizolat białka? Pytam bo w takim wypadku dostarczał bym organizmowi bardzo dużą ilość aminokwasów i nie wiem czy może to dać jakiś negatywny efekt (przedawkowanie bcaa?)

Pozdrawiam i proszę o pomoc!


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2016-02-02 20:25:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
mozesz nadal stosowac
PS nie wklejamy linkow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zacząć brać suplementy?

Następny temat

szukam dobrych suplementów

WHEY premium