SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aminokwasy pytanko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 711 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16417
mam aminokwasy Amino Power 350 kaps ACTIVITY i mam takie pytanie pisze zeby brac 5kapsow przed i 5 po treningu i jak mam trening klata nogi to wziolbym przed trenigiem 5kaps i po treningu klatki 5kaps przed trenigiem nog moge tak zrobic

trening czyni mistrza

http://www.sfd.pl/temat253029/ -->ocen mnie :P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
troche przeoczylem, dlatego teraz odpisuje - wybaczcie

qaz - nie masz racji - kulturysci stosuja amino dla uzupelnienia bilansu. owszem, z pozywienia mozna dostarczyc kompleks aminokwasow, ale jedzac wciaz to samo - np. piersi i bialka jaj, profil aminokwasow spozywanych nie jest idealny - suplementacja uzupelnia ten profil. od wpc lepsze sa jakoscia i szybkoscia przyswajania. wielu kulturystow korzysta z amino calodziennych wlasnie po to by ten profil ulepszyc.
domyslam sie, ze cie nie przekonam, ale najlepiej powinien wiedziec to ktos kto zywi sie tak monotonnie jak ty.
---
poza tym lol
qaz - gowno, to jak widze, ty wiesz nt. ortografii, jesli chcesz byc niemily rob to chociaz w poprawny sposob...
jestem/bylem bardzo spokojny wiec nie rozumiem agresji w twojej wypowiedzi, ktora zreszta prawie nic nie wnosi...

jeszce raz sorry za odswiez. starego topicu, ale nie dostalem powiadomki...

Zmieniony przez - premium w dniu 2006-07-17 18:41:28

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Chcesz wziac tak 5 kaps przed klata 5 po a zaraz zrobic nogi i po nich juz nie brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Może być (bierz przed i po treningu po co w czasie?)dorzuć przed posiłkami gdzieś aminków, bo wychodzi 7,5 g na dzień.



Zmieniony przez - IboK w dniu 2006-05-01 06:29:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
jak tylko ćwiczysz klatke i nogi t oodpuść

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 711 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16417
ojdan dokladnie chodzi mi o to ze przed i po treningu klatki wziosc i zaczac robic nogi a chce dorzucic w czasie bo dlugi jest troche ten trening okolo 2,5h

Zmieniony przez - adi14 w dniu 2006-05-01 09:59:03

trening czyni mistrza

http://www.sfd.pl/temat253029/ -->ocen mnie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
nie wazen ja kwezneisz i tak to malo da skoro juz wydales kasen na cos zbednego , jedz dawek przed i po plus po ww proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
qazar - nie zniechecaj ludzi do takich supli. masz troche racji ze od razu nie zauwazy efektow, ale systematyczna suplementacja aminokwasami na pewno dalaby rezultaty. wiadomo, ze efekty nie rzuca na kolana, ale takie suple sie przydadza.

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
kolego nie sa moge ci to udowodnic ,ale moze sie myle wiec porsze cie wyprowadz mnie z bledu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
to dlaczego w dietach profesjonalnych kulturystow mozna znalezc amino? wpieprzaja byle gowno zeby sobie niepotrzebnie obciazac zoladek czy dla popisu przed kolegami: zeby pokazac jak duzo tabletek na raz potrafia wciagnac..? a moze twierdza rowniez ze to przynosi zakladane efekty?
amino proste przydaja sie zwlaszcza osobom ktore nie stosuja jakiejs dokladnej diety, albo zrodla bialka jakiego sobie dostarczaja sa ubogie w niektore aminiokwasy. przydaje sie rowniez osobom o zanizonej podazy protein, no i na redukcji przy niskim poziomie tkanki tluszczowej. nie jestem jakims wielkim fanem aminokwasow - zwlaszcza z powodow ekonomicznych - o czym swiadczy fakt ze nigdy nie suplementowalem sie nimi, ale wkurza mnie gdy ktos z gory mowi o jakims suplemencie ze nic nie da. niedawno wszyscy na forum jechali na hmb a dzis znow wrocilo do lask ze wzmianka ze nalezy stosowac je min. 3 miesiace. teraz czekam na argumenty ktore udowodnia ze suplementacja aminokwasami nic nie daje.

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
premium - zgadzam się z Tobą w 100%!

masz za to Sog'a.

pozdro

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2006-05-02 10:27:30

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
premium wes sie chlopie uspokuj ty mi tu z zawodowcami nie wyskauj bo glowno wiesz na ten temat jak widac , a po tym co piszesz to noz mozna pomyslec ze prdukujesz te aminokwasy ,kolego zamiast aminek mozna spokojnie pic wpc jesc normalne zarcie na jedno wyjdzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cp + R-Types ???

Następny temat

Kre-Alkalyn + Ethylosteron- Wylliam

WHEY premium