SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aminokwasy + Jabczan + AAKG + Thermo cut jak połączyć ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3049
Witam! Od jakiegoś roku nie trenowałem na siłowni. Ogólnie zatłuściłem się strasznie, ale niestety nie miałem dostępu ani czasu na to żeby ćwiczyć ( szkoła, praca ), teraz czasu mam więcej a co najważniejsze dostęp do siłowni. Od miesiąca ćwiczyłem sobie rozruchowo żeby jakoś powoli zacząć trzymałem dietę poleciało sporo kilo około 3. Teraz zakupiłem sobie CM3 (360 kapsułek po 1450 mg)z Treca do tego AAKG z Olimpu (300 kapsuł po 1420 mg) Aminokwasy MEG Amino 3200 ( 500 kapsułek ) z Biotecha i spalacz tłuszczu thermo cut 180 kapsułek.

Mam 170 wzrostu waże 77 kg. Mój cel to zgubienie tłuszczu i w miarę utrzymanie mięśni dieta ułożona trening rozpisany wysiłek areobowy również motywacji bardzo dużo. Pytanie tylko jak rozłożyć branie tych odżywek w ciągu dnia. wiem ze Aminokwasy po treningu na pewno na opakowaniu napisali ze 2X dziennie po 3 tabletki dla ludzi od 50 do 100 kilo, ale kiedy brać je jeszcze jeden raz?

Jabczan z rana i po treningu ( mogę razem z aminokwasami naraz ?)

AAKG przed treningiem i po treningu i przed snem piszą ze po 3 kapsułki ? dać więcej może jakoś inaczej ? Proszę bardzo o pomoc


Pozdrawiam!

----------Legia Fan------------

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3049
czy na serio nikt nie ma nic do powiedzenia w tym temacie ?

----------Legia Fan------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3049
? moze ktos jednak odpisze?

----------Legia Fan------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3049
to *** wam w dupe pajace :/

----------Legia Fan------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sumplementy na cykl do 450 zł

Następny temat

co do tego ?

WHEY premium