SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aminokwasy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1320
Witam, chciałem się zapytac czy aminokwasy zażywac tylko w dni treningowe czy w te nie treningowe też ? czy w dni nie treningowe też jest katabolizm nawet jak nie trenujemy na siłowni ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
w DNT też, z rana i ewentualnie przed posiłkiem, ale to zależy już od diety i jak sobie rozpiszesz suplementację.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależy przede wszystkim czy robisz masę czy redukcję , na masie bym sobie odpuścił .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1320
czyli na masie nie trzeba się martwic o katabolizm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesz tyle i tak często że możesz o tym zapomnieć , zapomnij w ogóle o katabolizmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1320
a dzieje się coś jak np. jem co te 3h i wypadło mi coś takiego ,że zj** częśc posiłku i za 1h dopiero mogę dokończyc ,jak to jest z tym regularnym jedzeniem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie musisz się konkretnie trzymać godzin , abyś tylko zapotrzebowanie dzienne pokrywał .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w ułożeniu planu treningowego

Następny temat

ile razy mogę w ciągu tygodnia trenować poszczególne partie mięsniowe

WHEY premium