SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykanskie bialko i kreatyna ktore najlepsze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Rowniez dzieki anubis,propos bulk to takie zlo ostateczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 416 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8160
bulk to wegle i białko 50:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie jest złem ostatecznym ale lepiej kupić bulka który jest bulkiem a nie bulka który ma być odżywką białkową

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Rozumiem dzieki wielkie Panowie! Dla obu ogromny sog :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3451
ja zasysam od 6 miesiecy hydrowhey z optimum i jestem bardzo zadowolony a krete biore allmaxa mono i dziala jak nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 630
Po co kupować oddzielnie skoro można kupić 2 w 1. Teraz 3/4 białek amerykańskich ma w składzie kreatynę

Bunga Bunga...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
burlesconi
Po co kupować oddzielnie skoro można kupić 2 w 1. Teraz 3/4 białek amerykańskich ma w składzie kreatynę

Głupszego pomysłu dawno nie słyszałem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
broń cię białka z kreatyną, np w 100g kreatyny mono treka jest ponad 100g białka to pomyśl sobie jak kreatyna wpływa na poziom białka w białku to chodzi o przemiany azotowe, poczytaj posty jabiego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
Pamiętam jak 5-6 lat temu pisało się, że europejskie odżywki to tandeta i podróbka i tylko w USA produkują prawdziwe i przez to wielokrotnie droższe. Widzę, że wiedza wielu opiniotwórców się zaktualizowała z czasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24435
Rozwalają mnie teksty gimbusów typu "Amerykańskie odżywki są najlepsze, a PL to g****"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RX Gold MAX GAINER 33 vs Pvl Mutant Mass

Następny temat

Najlepsze odżywki dla piłkarza 18 lat

WHEY premium