SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykańskie suple , opinie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Wy chyba troche przesadzacie... Co was obchodzi o co stara się Olimp??? Jaka inna firma ujawnia wszystkie swoje decyzjie??? Olimp odpowiada przed klientami jedynie za jakość swoich produktów nic innego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1534
Mam taka prosbe. Niech ktos napisze o co nie wolno pytac, bo nie chce dostac bana. Korzystam z informacji ogolnie dostepnych w internecie, a nie z uzyskanych pani Joli z Debicy.

Kiedys spytalem o BX Nitro i takie odpowiedzi dostalem

https://www.sfd.pl/temat182292/ 

Lesson to learn in life: there is very little correlation between muscle size and psychometrics. Idiots with good genetics can build absolutely ridiculous physiques with a few workouts a week and the occasional bit of drug use. By the same token, there are some very brilliant people in this industry who are less well-developed physically. And do you know why?? because 90% of phenotype is genetics + environment.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
dziwi mnie, że niektore osoby pojawiają sie tylko w wyszczegolnionych, kontrowersyjnych tematach

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1534
Vlad odpowiem ci. Mnie interesuje rynek suplementow i mechanizmy jego dzialania a nie dyskusje o kreatynie i jej stosowaniu. Nowe produkty to czesto odpowiedz na dzialanie konkurencji a wlasnie rynek otwarty kieruje sie takimi prawami. Dlatego wyszukuje rozne tematy nie zwiazane bezposrednio z tym, co i kiedy brac. Czy to ci wystarczy ? Kazdy ma swoje hobby

Lesson to learn in life: there is very little correlation between muscle size and psychometrics. Idiots with good genetics can build absolutely ridiculous physiques with a few workouts a week and the occasional bit of drug use. By the same token, there are some very brilliant people in this industry who are less well-developed physically. And do you know why?? because 90% of phenotype is genetics + environment.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1534
Dlatego napiszcie, o co nie pytac, bo nie chce skonczyc jak Animal z banem.

Lesson to learn in life: there is very little correlation between muscle size and psychometrics. Idiots with good genetics can build absolutely ridiculous physiques with a few workouts a week and the occasional bit of drug use. By the same token, there are some very brilliant people in this industry who are less well-developed physically. And do you know why?? because 90% of phenotype is genetics + environment.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
napiszcie tzn kto jest ten "napiszcie" - bo napewno nie ja - jak dla mnie to mozesz pytac o upodobania sexualne Leszka Millera - mnie to wisi...
PS Animal chyba nie ma bana

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
animal nie ma bana bo i za co a pytac mozan o wszystko bo nie ma ghlupich pytan podbno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
byleby na temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize Dyma - Burn Xtreme czy warto kupic??

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium