SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykańskie suple , opinie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2569
lobo1 te firmy co wymieniles to moim zdaniem 1 wsza liga ,mozesz przebierac co chcesz lipy nie bedzie, ale najlepiej popatrz sobie na jakichs zachodnich stronach typu best seller products itp itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Wypowiedź kogoś kto ma niby dostęp do supli których ja na oczy nie widziałem (choć nie ma takich supli alni koksu)

"Borsuk ja sie specjalnie nie znam na spalaczach ale kupilem pare mscy temu "Charge!® ASF" z Labrada co by troche 240 moich funtow spalic.
Dobra to jest i dziala:
Obniza apetyt.
Sugeruje nie jesc tego na noc ( zapomnij o spaniu ).
No i jest Ephedra Free."

Bzdurą jesyt gadanie ze amerykańskie jest lepsze bo i tak niekt tego nie odczuje (może poza 0,1 % kupujących)... Co z tego że będziesz miał 5 % więcej przyrostów jak wywalisz na to 100 % więcej kasy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2569
Kazaam mowilem juz ze mnie nie obchodzi za ile to i co kupujesz , jak ktos cie tak ladnie w h*** robi ze placisz 100 % wiecej to twoja porazka , nic na to nie poradze.
Powtarzam zachodnie suplementy sa lepsze, to tak jak z samochodami itp itp.
Zapytaj sie albo podgladnij kiedys profesjonalistow tych ktorzy maja kase na wszystko i sponsorow i zobacz jakie suple oni zażywaja jakie marki i skad.
A to ze mam dostep do supli to nie znaczy ze je wszystkie zjadlem, ktos zadal pytanie i odpowiedzialem nań w miare mojej wiedzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Mam pytanie - co w przypadku pobierania substancji od tych samych producentów ? Jesli firma X (USA) bierze 5 ton kreatyny od producenta powiedzmy z kraju "wypas" - a firma Y (PL) zrobi to samo
Producent dostarcza towar.

Następnie firmy przesypują all do swoich opakowań i sprzedają.
Które lepsze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
dobra mam pytanie co sadzicie o tym http://www.1fast400.com/?products_id=1772
wcieralny booster NO
ktos slyszal jakies pochlebne opinie o tym?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
lepsze zagraniczne bo polacy mąki krupczatki dosypują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2569
kanarek to w gre wchodzi caly proces tworzenia produktu , kreatyna jest glownym skladnikiem do otrzymania gotowego suplementu , pozostaje jeszcze proces i technologia jakiej sie uzywa , oraz inne polprodukty .Jesli mi powiesz ze polscy producenci maja urzadzenia i maszyny takiej samej jakosci jak zachodni a maja ceny mniejsze od zachodnich producentow to ja koncze wogole ten temat bo to nie ma sensu.
Lepszy jest ten suplement ktorego schemat powielaja inni producenci.
Lepszy jest ten suplement ktorego firma od lat jest non stop na rynku.
Lepszy jest ten suplement zazwyczaj droższy (odnosi sie to do zachodu bo na zachodzie malo kto sprzedaje suple wysokiej jakosci po zanizonych cenach i mowi sie "tanie jest drogie")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
No i masz w zupełności rację i się z Tobą zgodzę.

Jednak wejdźmy dalej ... w kapitalizm US. Doskonale zdajesz sobie sprawe jak dobra marka (np SAN) może sobie operować ceną itd. Takiej samej jakości produkt moze kosztowac finalnie nawet i 30-40% drożej od odpowiednika tego samego produktu produkowanego na takich samych zasadach - właśnie przez firmę np z innego kraju i o innych marketingowych działaniach.
Każdy kraj ma swoje prawa i pod każdy kraj układane są plany marketingowe, zasday działania rynku niby niezmienne - ale jednak o cenie często decyduje co innego - nie tylko jakość wytwarzania danego produktu (tutaj: suplementu). Tak jest w US - doskonale powienieneś o tym wiedzieć - że to kapitalistyczny kraj - świetnie potrafiący to wykorzystać.

I podobnie jest z suplami. Oczywiscie masz racje odnosnie np procesu wytwrarzania - ale nie uwierze ze wszystko ze stanów jest extra extra ... i w wypas warunkach robione. Tak nie jest. I z tym nie trzeba polemizować bo nad oczywistym nie trzeba się rozwodzić.

I tak samo w drugą stronę - są firmy w innych krajach gdzie robi się lepiej niż w US.

To moje zdanie - oczywiscie masz prawo do swojego i je szanuje - ale swoje przedstawiłem wyżej i mam nadzieję, że również je uszanujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
I jasne - nie ulega wątpliowości że np taki SAN czy NOW (którego akurat bardzo cenię) robi naprawdę świetne suplementy ale... nikt nie wmówi mi, że SAN robiąc np. V12 zrobił coś czego nie da się przebić.
V12 przebiło już teraz (uwaga mała moja: patrzę na całkowity efekt po kuracji) wiele supli. Wielu marek. Z kilku krajów.

I nie sądze aby trzeba było wydawać 30-40% większą kwotę, która dla przeciętnego Polaka może byc znacząca (w US jakby nie było mają troszeczkę inną gospodarkę oraz inflację etc niż u nas) po to aby finalny efekt był taki sam. Oczywiście jakość kosztuje i się z tym zgadzam - tak samo jak z prawami rynku tymi, które mówią nam, że marka sama w sobie kosztuje. Ze wszystkim się zgodze.
Ale...
Nie widze sensu w dyskusjach w stylu "z US jest najlepsze ! najlepsze i basta!!!! naj naj naj a Wy wszyscy chcecie sprzedac swoje produkty albo macie sklepy " - bo tak się teraz osobiście czuje akurat.

Mam nadzieję, że uszanujesz moja wypowiedź i moje zdanie tak jak ja szanuje Twoje.

Give respect and respect will be given to you. I hope...

Ale to znów tylko mój punkt widzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2569
I tu kanarek sie tak samo zgadzam z Toba.
Nie wszystko z usa jest naj naj.
Sa kraje ktore maja lepsza technologie , prawa i postep techniczny (np: Niemcy, Japonia).
Zgadzam sie z Toba kanarek ze 30-40% dla kogos to za duza roznica i musi szukac suplementow podobnych tanszych z oczywistych wzgledow.
I nie zrozum mnie zle ale naprawde czytajac posty niektore pojawiaja sie bardzo szybko odnosniki i slowa typu "to jest za drogie i mozesz kupic taniej w sklepie "X" dokladnie to samo z takim samym skladem chemicznym TYLKO INNEJ FIRMY !"co jest wedlug mnie bardzo nie w porzadku.
Zostawmy czytelnikom (lub nazwijmy ich uczciwie KLIENTOM prawo wyboru"
Np jak napisze slowo "Olimp" to pewnie ty zobaczysz go na niebiesko i bedzie to link do sklepu.
Szanujac tak samo twoje zdanie mam do ciebie pytanie:
Zakladajac ze stac cie na kazdy produkt i nie musisz sie liczyc z roznica w cenie 40 % ktorej firmy produkt wybralbys:
1.NOW FOODS
2.Olimp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize Dyma - Burn Xtreme czy warto kupic??

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium