SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amatorskie zawody kulturystyczne.

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
no i jest ciulowo bo musze byc zrzeszony w jakimś klubie a ja nie wiem gdzie i jak



no to po depilowaniu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
gdzie to wyczytałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
w przepisach tez o tym czytałem, ale wierzylem naiwnie, ze nie jest to pewnik. no cóż w moim miescie nawet nie ma klubu zadnego, także definitywnie te zawody zalicze jako kibic ;)
ps. mam nadzieje ze bedzie dobra obsada i chlopaki pokaza sie z dobre strony
pozdrawiam!

No dream is too B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
czyli trzeba wykazac pismo ze jestes czlonkiem danego klubu??
gdy ktos miesdzka w maleym miasteczku gdzie jest silownia ale nie jest ona zarejestrowana jako klub sportowy.(powiem jak ja mam chodze na silownie nie jest to klub,,najblizszy klub to 40km odemnie moge tam pojsc poweidziec ze cwicze w piwnicy,chce kupic u was karnet pochodzic troche i zapytac sie czy moge pojechac na zawody pod waszym klubem)?;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
ja niewiem nie znam sie w tych sprawach zabardzo wiec niewiem czy trzeba jakies wymagania spelnic aby klub dopuscil cie do zawodow
prosze o odp. kompetentnego osobnika,ktory w tym temacie wiedze i doswiadzczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 277
napewno musisz dobrze wygladac :)
miec flote by oplacic wyrobienie karty zawodnika i przystapienie do zawodow. wszystko w granicach 100zl . brazer 100 zl jak zawody sa 2 dniowe to 2bronzery czyli juz 300 zl.
zeby dobrze sie prezentowac na scenie musisz wydac duzo buly na przygotowanie. ja lecialem na diecie 4tys kcal. dochodzilem do 4 g bialka i 9g wegli na kg masy ciala.


nie czytalem wszystkiego ale mumim jezeli pojdziesz na silownie i bedziesz dobrze wygladal to najprawdopodobniej trener sam do ciebie podbije.

Zmieniony przez - ciezkiaku2 w dniu 2009-09-15 22:23:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
dobra czyli sie przygotowuje do mp i mś w kulturystyce w 2011r


życzcie powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
to juz wejdz na cykl lepiej:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Info o KONKURSACH w dziale

Następny temat

19 WRZEŚNIA PIOTR GŁUCHOWSKI W PBC GDAŃSKU!!

WHEY premium