SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amatorski Puchar Polski Strongman i Eliminacje do M.Ś - Ustronie Morskie 24.07.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54



Amatorski Puchar Polski Strongman i Eliminacje do Amateur Strongman World Championships 2012- Ustronie Morskie 24.07.2011
1-sza konkurencja eliminacyjna - Wyciskanie na Barki - platforma dwóch zawodników równocześnie
2-ga konkurencja eliminacyjna- Walizki (130kg) na odległość dwóch zawodników równocześnie
Po dwóch konkurencjach do dalszej rywalizacji awansuje najlepsza 8-ka. Punkty z eliminacji liczą się w klasyfikacji ogólnej.
1-sza konkurencja finałowa - Załadunek z platform ustawionych w morzu, dwóch zawodników równocześnie
2-ga konkurencja finałowa - Waga Płaczu,dwóch zawodników równocześnie.
3-cia konkurencja finałowa - Hantel 80 kg, dwóch zawodników równocześnie
4-ta konkurencja finałowa Opon + Przenoszenie Bala (80kg) , dwóch zawodników równocześnie.
Do startu zapraszam wszystkich chętnych (pełnoletnich). Zawodnicy , którzy chcą walczyć o trzy bilety do USA będą mieli wliczone punkty z Ustronia Morskiego do klasyfikacji łącznej . Dokładne godziny rozpoczęcia konkurencji eliminacyjnych i finałowych Pucharu Polski podam 15.07.2011. Zastrzegam, że podane konkurencje mogą ulec zmianie ( warunki atmosferyczne).Zawodnicy startują w strojach przygotowanych przez organizatora.
Zapisy przyjmujemy do dnia 15.07.2011 e-mailem [email protected], telefonicznie 793831361,GG-34654491
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29341
Wśród startujących amatorów - Bartłomiej Bąk , dotychczas startujący regularnie w pucharze Polski strong man nagle stał się amatorem? Dziwne. Teta organizując te zawody chyba nie ma pojęcia co znaczy zawodnik - amator.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
http://strongman.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1038

Pytanie - chcę wystartować w eliminacjach, ale kilka lat temu startowałem w zawodach IFSA.
Odpowiadam – po konsultacjach z Panią Prezydent Dione Wessels - zawodnicy, którzy kiedyś (a tak jest, bo IFSA nie istnieje, już od dawna), wystartowali w tej federacji, a nie startowali w WSM mogą brać udział w Amatorskich Mistrzostwach Świata, czyli zapraszam na eliminacje.


Trzeba czytać, a tak przy okazji według ciebie to kto w Polsce jest zawodowcem, bo według mnie kiedys nim był jeden zawodnik nazywał się Mariusz Pudzianowski. Czy według ciebie start w kilku zawodach w roku pod tytułem Puchar Polski, ma kogoś eliminować z możliwości startu.Według ciebie ,do Ameryki po tytuł Mistrza Świata nie powinien polecieć Baron, bo też zaliczył kilka startów w pucharze. Zobacz jaki jest poziom zawodników na Mistrzostwach Świata Amatorów i porównaj to z wynikami na naszych Pucharach Polski. To może łatwiej ci przyjdzie zrozumieć , kto jest amatorem, a kto zawodowcem - świat ucieka i trzeba go gonić.
Życzę wszystkiego najlepszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29341
Tak , moim zdaniem nie powinni startować zawodnicy z pucharu Polski. Amator to amator a nie zawodnik , który startuje od kilku lat w pucharze i zajmuje czołowe lokaty. Pudzianowski jedynym zawodowcem w Polsce? Jeśli tak to może niech wystartuje Radzikowski , Toczek , Szczepański lub Dymek. To dopiero będą amatorzy. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29341
Ponad to w ubiegłych latach jak organizowaliście FSSIU w Międzyzdrojach to zwyciężca zawdodów strong man amatorów miał prawo startu z zawodowcami ( a tam jako zawodowiec startował nie kto inny tylko Bartłomiej Bąk ). Sami na swoich zawodach określiliście zawodników jako amatorów i zawodowców. Więc kolego coś tu nie gra. Czyżby Bartek spadł do poziomu amatora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
Masz rację nasze eliminacje są do bani , bo wyłoniony z nich zawodnik zdobył tytuł Mistrza Świata (największy sukces Polskiego Strongmana od kilku lat) ,a dwóch pozostałych zajęło bardzo wysokie lokaty.Nie przeczytałeś dokładnie mojego postu ,sprawdź ciężary i wyniki na Mistrzostwach Świata i porównaj je z ciężarami na naszych Pucharach Polski Zawodowców. Widzę , że jesteś bardzo rozgoryczony, tylko nie wiem czym. Eliminacje są otwarte dla wszystkich (z wyjątkami o których pisałem wcześniej).Przygotuj się wystartuj , wygraj (albo się sprawdź z najlepszymi), poleć do USA na Mistrzostwa Świata Amatorów, gdzie Yok ma 400kg wagi i miej pretensję do organizatorów , że tak dużo
Przepraszam na dalszą przyjemną polemikę nie mam czasu (już wyjeżdżamy na zawody)życzę ci wielu sukcesów sportowych i serdecznie zapraszam na Mistrzostwa Polski Amatorów 30.07.2011 w Międzyzdrojach

Kończąc naszą przyjemną pogawędkę (już wyjeżdżam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29341
Mylisz się kolego. Eliminacje i cała reszta super. Za całą organizację szacunek. Ale w nazwie zmieńcie tę nazwę " amatorskie " , bo zawody jaki i ciężary z amatorstwem mają niewiele wspólnego. Oczywiście mam nadzieję , iż w przyszłym roku Polak też wygra Arnold Classic " amatorów ". Niestety w Międzyzdrojach nie wystartuję , bo ja jako amator nie jestem w stanie rywalizować z czołowymi zawodnikami pucharu Polski. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
<a href="http://strongman.pl/modules.php?name=Video_Stream&page=watch&id=245">Video - Festiwal Siły Sprawności i Urody Ustronie Morskie 2011 - Eliminacje do Amateur Strongman World Championships 2012</a>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
cos nie dziala

moc i sila

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody Strongman 11.06.2011

Następny temat

odżywianie w armwrestlingu

WHEY premium