SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amatorka i wiek

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
Witam,mam dalej pytania co do boksu w każdym wieku mogę toczyć walki amatorskie...mam 16lat pytam się bo mam zamiar zapisać się na sekcję i rozpocząć karierę amatorską :).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
Nie w boksie amatorskim mozesz walczyc do 34 roku zycia.

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
16 lat na amatorke jest ok.
Chociaż niektórzy bokserzy zaczynali, jak ich wiek był jeszcze liczbą jednocyfrową (ale to zazwyczaj juz zawodowcy )

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 599
16 lat na amatorke ok :)Chyba żart
Wiekszośc sekcji nie przyjmuje pow 14.
Przecież nie zdąrzy nawet zostac juniorem (a przynajmniej wartościowym juniorem).
Ale powodzenia cudza się zdarzają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
vae_victis to że ty nic nie osiągnąłeś, to nie znaczy że on też nic nie osiągnie . Będzie się przykładał do treningu na 100% to może coś jeszcze osiągnąć ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
a nie lepiej iść na MT, mma, kb,bjj ? w boksie jak w piłce nożnej - nikt nie powie ale każdy wie o co chodzi :> IMO ja bym się nie pchał w boks. Byl jakis bokser co mial 25 lat jak zaczynal i sobie radzil. olej sfd bo wiesz jak mówia: kazdy mowie ,ze sie nie da a ktos o tym nie wie i to zrobi wiec... idz na boks jak chcesz

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2010-07-13 09:37:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
ale to pewnie były inne czasy,teraz jest inaczej.Po zapisaniu się na boks,będę robić własną salkę treningową,żeby ćwiczyć.Może jakoś będzie szło,myślałem też o kb ale jednak to nie dla mnie...chyba że wyćwiczę nogi.Ale i tak najbardziej mnie ciągnie do boksu...mam nadzieję że wyćwiczę cios z lewej ręki.Wiem,że będzie trudno bo na trafię już na mocniejszych przeciwników,ale mam nadzieję że dam radę.

Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
mencel66 rób swoje i nie patrz na innych. Chcesz boks trenować, to Cię kreci to idź i trenuj. To czy coś osiągniesz to już inna sprawa ale jak nie spróbujesz to będziesz sobie później w brodę pluć.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 599
kamils mistrzu bez komentarza chyle czoło przed twoimi sukcesami ( tylko jakimi:):)

Stary w tym wieku łatwiej juz przygotowywac sie do zawodostwa.
Masz nikłe szanse by osiągnąc sukces. Co prawda mozna cwiczyc dla siebie i faktycznie warto bo boks to wspaniała dyscyplina ogólnorozwijająca, ale nie nastawiaj się na sukces.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
Nie nastawiam się na poważne sukcesy,zobaczymy jak to będzie.Przecież też nie trzeba ćwiczyć od małego żeby cokolwiek osiągnąć,wiadomo że teraz będzie gorzej.Też chciałbym powalczyć i zobaczyć jak to jest :).

Zmieniony przez - mencel66 w dniu 2010-07-13 20:55:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Nie słuchaj ich idź i trenuj tu jest Polska mało kto wychodzi na takie zawodostwo jak Adamek , Włodarczyk ( z teraźniejszych ) . Będziesz ćwiczył pojeździsz na amatorskie zawody ,wiadomo nie będziesz z tego żyć .
Może jakbyś się urodził np w USA było by łatwiej coś osiągnąć .
Pozdrawiam i wytrwałości !

KB/MT/MT + BJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay thai początek

Następny temat

najlepszy legalny zestaw do dwóch kieszeni

WHEY premium