SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amator Silesian Battle 3 by CrossFit Black Ground - 26.10.2019 Rybnik

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1680 Napisanych postów 16273 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264371
Sobota, 26 października 2019 o 09:00 – 17:00

CrossFit Black Ground
Jankowicka 2
44-200 Rybnik

Organizator: CrossFit Black Ground

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1680 Napisanych postów 16273 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264371
Kolejna edycja już na stałe wpisanych w południowej części Polski zawodów dla amatorów.
- Zapraszamy na drugą edycja zawodów dla amatorów w Rybniku.
Impreza jest przeznaczona dla osób, które trenują krótki okres czasu lub po prostu czują się Amatorami.

- W tym roku mamy 5 kategorii !
- W każdym treningu będzie istniała możliwość ułatwienia i zeskalowania trudności, tak aby każdy był w stanie ukończyć dany workout.
Klasyfikacja w tym wypadku odbywać się będzie na tej samej zasadzie co w trakcie CrossFit OPEN, czyli najlepszy wynik SC będzie zaraz za najsłabszym RX.

- KATEGORIE
OPEN MEN - 15 osób
OPEN WOMEN - 15 osób
MASTERS MEN 35+ - 15 osób
MASTERS WOMEN 35+ - 15 osób
SYNEK ZE DZIOŁCHOM (Mix 1 Women + 1 Man) - 15 par NOWOŚĆ!!!


- WPISOWE
65 zł/osoba, MIX (Man+Woman) 130zł
Raz uiszczona opłata nie podlega zwrotowi!!!
Płatne przelewem na konto:
RR Sports Jakub Ryć
21 1090 2590 0000 0001 3413 6069
W tytule przelewu należy wpisać:

Kategorie indywidualne:
Imię Nazwisko, kategoria
Przykład: Sara Sigmundsdóttir, Open Women,

Mix Man + Woman:
Imię i Nazwisko + Imię i Nazwisko, nazwa Drużyny
Przykład: Gabi Migała + Bronisław Olenkowicz, Polish Stars

Decyduje kolejność wpłat!!!

Zaraz po dokonaniu opłaty należy zapisać się w odpowiedniej grupie do wydarzenia pod tym linkiem:
https://athletes.zone/challenges/1848

W ramach startowego każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy worko plecak, tablicę imienną (Para otrzymuje jedną pamiątkową tablicę), ciepły posiłek...i pewnie coś jeszcze :)

Organizator wykupi zbiorowe ubezpieczenie NW uczestników na dzień imprezy.
W trakcie imprezy dyżur pełnić będzie ratownik medyczny.

NAGRODY
Każdy na pudle otrzyma medal oraz nagrody rzeczowe.

- WOD
przewidziane są 2 przekrojowe workouty eliminacyjne oraz jeden finałowy.

- na miejscu będzie działało Fitolka bistro, gdzie możesz kupić kawę, herbatę, fit i nie fit ciasta oraz pyszne kanapki i burgery. Wszystkie rzeczy będą również w wersji vege. Wszystko po to by zawodnicy i kibice mogli smacznie przetrwać te parę godzin rywalizacji i dobrej zabawy.

Całą imprezę udekoruje dobrą energetyczną nutą zawodowy Dj Junior_Z !

ZAPRASZAMY DO RYBNIKA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1680 Napisanych postów 16273 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264371
Info organizatora

Witajcie z racji, że są już pierwsze wpłaty publikujemy stan w poszczególnych kategoriach na dziś. Wymienione poniżej osoby i drużyny to te które opłaciły startowe! Kolejność na liście odpowiada kolejności według daty przelewu.

Teams: Limit: 10
1. UNBREAKABLE - Lidia Smrek + Paweł Polanek
2. Emeryt i Rencistka - Aleksandra Horożaniecka + Bartek Antosik
3. Drużyna A - Anna Turowska + Arkadiusz Miszczuk
4. Dopel Herz - Jadzia Buchała + Michał Kobus
5. Kawa z Mlekiem - Tobiasz Biernacik + Małgorzata Biernacik
6. Frytki z Mięsa - Klaudiusz Wajda + Anna Wajda
7. Tortomaniacy - Dorota Kulon + Mateusz Michalczyk
8. Lokomotywki - Wojciech Kubica + Aleksandra Kubica
9. Smalec ze Skwarkami - Zbyszek Smalec + Skwarka

Open Man: Limit: 20
1. Łukasz Szczerba
2. Paweł Handerek
3. Adam Musioł
4. Paweł Łój

Open Woman: Limit: 15

Masters Man: Limit: 20
1. Łukasz Nawrat

Masters Woman: Limit: 15

Także jak widać zostały tylko 3 wolne miejsca dla drużyn, decyduje kolejność wpłat. Radzimy się spieszyć :

Piona i pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1680 Napisanych postów 16273 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264371
Informacja z dzisiaj...

Uwaga! z racji dużego zainteresowania konkurencją drużynową zwiększyliśmy limit w tej kategorii o 5 Par! Kosztem zmniejszenia o 5 miejsc w kategoriach Open Man i Masters Man (patrz Edycja informacji o Zawodach). Aktualne listy zawodników i drużyn, którzy opłacili już startowe poniżej. Przypominamy wszystkim o tym by dokonując wpłaty również zarejestrować się na Athleates Zone i dopisać się w odpowiedniej kategorii !
Na wszelkie pytania będziemy się starali odpisać jak najszybciej. List startowych dopilnowuje nasz trener Kuba, będzie się starał wrzucać aktualizacje około 2 razy dziennie. Pozdrawiamy piona!

Open Man: wolnych miejsc 9/15
Łukasz Szczerba
Paweł Handerek
Adam Musioł
Paweł Łój
Piotr Janda
Tomasz Tumulka

Open Woman: wolnych miejsc 14/15
Iwona Bartnik

3. Masters Man 35+: wolnych miejsc 12/15
Łukasz Nawrat
Michał Smalcerz
Patryk Pieczaba

Masters Woman 35+: wolnych miejsc 15/15

Teams Mix Woman + Man: wolnych miejsc 3/15
UNBREAKABLE - Lidia Smrek + Paweł Polanek
Emeryt + Rencistka - Aleksandra Horożaniecka + Bartek Antosik
Drużyna A - Anna Turowska + Arkadiusz Miszczuk
Dopel Herz - Jadzia Buchała + Michał Kobus
Kawa z Mlekiem - Tobiasz Biernacik + Małgorzata Biernacik
Frytki z Mięsa - Klaudiusz Wajda + Anna Wajda
Tortomaniacy - Dorota Kulon + Mateusz Michalczyk
Lokomotywki - Wojciech Kubica + Aleksandra Kubica
CFD Squad - Maciej Buczkowski + Wiktoria Gołda
Thrusters Team - Grzegorz Lach + Edyta Goik
Smalec ze Skwarkami - Zbyszek Smalec + Skwarka
Shrek i Fiona - Dorota Skolimowska + Daniel Wróbel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1680 Napisanych postów 16273 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264371
Aktualna lista zawodników:

Open Man: wolnych miejsc 4/15
Łukasz Szczerba
Paweł Handerek
Adam Musioł
Paweł Łój
Piotr Janda
Tomasz Tumulka
Łukasz Kot
Krzysztof Wałęski
Damian Baczewski
Mateusz Deryło
Paweł Irzyk

Open Woman: wolnych miejsc 14/15
Iwona Bartnik

3. Masters Man 35+: wolnych miejsc 12/15
Łukasz Nawrat
Michał Smalcerz
Patryk Pieczaba

Masters Woman 35+: wolnych miejsc 15/15

Teams Mix Woman + Man: wolnych miejsc 2/15
UNBREAKABLE - Lidia Smrek + Paweł Polanek
Emeryt + Rencistka - Aleksandra Horożaniecka + Bartek Antosik
Drużyna A - Anna Turowska + Arkadiusz Miszczuk
Dopel Herz - Jadzia Buchała + Michał Kobus
Kawa z Mlekiem - Tobiasz Biernacik + Małgorzata Biernacik
Frytki z Mięsa - Klaudiusz Wajda + Anna Wajda
Tortomaniacy - Dorota Kulon + Mateusz Michalczyk
Lokomotywki - Wojciech Kubica + Aleksandra Kubica
CFD Squad - Maciej Buczkowski + Wiktoria Gołda
Thrusters Team - Grzegorz Lach + Edyta Goik
Smalec ze Skwarkami - Zbyszek Smalec + Skwarka
Shrek i Fiona - Dorota Skolimowska + Daniel Wróbel
Jak pies z kotem - Tomasz Koźbiał + Urszula Kuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1680 Napisanych postów 16273 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264371
Info organizatora

Drodzy z racji, że zainteresowanie zmaganiami drużynowymi rośnie bardzo mocno. Zdecydowaliśmy o podniesieniu ilości miejsc w tej kategorii dla kolejnych 5 par, kosztem miejsc dla indywidualnych zawodników w kategoriach Open Woman i Masters Woman 35+. Aktualna lista zawodników prezentuje się następująco:

Open Man: wolnych miejsc 3/15
Łukasz Szczerba
Paweł Handerek
Adam Musioł
Paweł Łój
Piotr Janda
Tomasz Tumulka
Łukasz Kot
Krzysztof Wałęski
Damian Baczewski
Mateusz Deryło
Paweł Irzyk
Andrzej Zawionka

Open Woman: wolnych miejsc 9/10
Iwona Bartnik

3. Masters Man 35+: wolnych miejsc 12/15
Łukasz Nawrat
Michał Smalcerz
Patryk Pieczaba

Masters Woman 35+: wolnych miejsc 10/10

Teams Mix Woman + Man: wolnych miejsc 4/20
UNBREAKABLE - Lidia Smrek + Paweł Polanek
Emeryt + Rencistka - Aleksandra Horożaniecka + Bartek Antosik
Drużyna A - Anna Turowska + Arkadiusz Miszczuk
Dopel Herz - Jadzia Buchała + Michał Kobus
Kawa z Mlekiem - Tobiasz Biernacik + Małgorzata Biernacik
Frytki z Mięsa - Klaudiusz Wajda + Anna Wajda
Tortomaniacy - Dorota Kulon + Mateusz Michalczyk
Lokomotywki - Wojciech Kubica + Aleksandra Kubica
CFD Squad - Maciej Buczkowski + Wiktoria Gołda
Thrusters Team - Grzegorz Lach + Edyta Goik
Smalec ze Skwarkami - Zbyszek Smalec + Skwarka
Shrek i Fiona - Dorota Skolimowska + Daniel Wróbel
Jak pies z kotem - Tomasz Koźbiał + Urszula Kuc
Athlete program team - Pasha Artemov + Agnieszka Cichoń
Ox. Wołów - Dominika Małek + Adam Wodnicki
M&Ms’y - Michał Marcol + Martyna Filusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1680 Napisanych postów 16273 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264371
Zgodnie z zapowiedziami ... aktualizacja listy zawodników i drużyn.

To już ostatni dzwonek aby zapewnić sobie miejsce w zawodach. Znów przesunęliśmy parę miejsc z kategorii mniej obleganych na te o większym zainteresowaniu.

Open Man: wolnych miejsc 2/20
Łukasz Szczerba
Paweł Handerek
Adam Musioł
Paweł Łój
Piotr Janda
Tomasz Tumulka
Łukasz Kot
Krzysztof Wałęski
Damian Baczewski
Mateusz Deryło
Paweł Irzyk
Andrzej Zawionka
Sławomir Jurzak
Damian Gach
Ariel Oryńczak
Grzegorz Szostak
Sebastian Klonowski
Marcin Głuszczak

Open Woman: wolnych miejsc 9/10
Iwona Bartnik

3. Masters Man 35+: wolnych miejsc 12/15
Łukasz Nawrat
Michał Smalcerz
Patryk Pieczaba

Masters Woman 35+: wolnych miejsc 4/5
Barbara Musik

Teams Mix Woman + Man: wolnych miejsc 2/20
UNBREAKABLE - Lidia Smrek + Paweł Polanek
Emeryt + Rencistka - Aleksandra Horożaniecka + Bartek Antosik
Drużyna A - Anna Turowska + Arkadiusz Miszczuk
Dopel Herz - Jadzia Buchała + Michał Kobus
Kawa z Mlekiem - Tobiasz Biernacik + Małgorzata Biernacik
Frytki z Mięsa - Klaudiusz Wajda + Anna Wajda
Tortomaniacy - Dorota Kulon + Mateusz Michalczyk
Lokomotywki - Wojciech Kubica + Aleksandra Kubica
CFD Squad - Maciej Buczkowski + Wiktoria Gołda
Thrusters Team - Grzegorz Lach + Edyta Goik
Smalec ze Skwarkami - Zbyszek Smalec + Skwarka
Shrek i Fiona - Dorota Skolimowska + Daniel Wróbel
Jak pies z kotem - Tomasz Koźbiał + Urszula Kuc
Athlete program team - Pasha Artemov + Agnieszka Cichoń
Ox. Wołów - Dominika Małek + Adam Wodnicki
M&Ms’y - Michał Marcol + Martyna Filusz
Drużyna Grażyny - Magdalena Strójwąs + Mateusz Majcherczyk
CrossFit Zagłębie Eagles - Justyna Śmigalska + Jakub Woźniak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1680 Napisanych postów 16273 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264371
Aktualizacja na listach zawodników po weekendzie :) miejsc ubywa Zapraszamy wszystkie Panie! do wzięcia udziału w kategoriach indywidualnych jest jeszcze dużo miejsc :). Stan na godzinę 11:10 w dniu 9.09.2019:

Open Man: wolnych miejsc 2/25
Łukasz Szczerba
Paweł Handerek
Adam Musioł
Paweł Łój
Piotr Janda
Tomasz Tumulka
Łukasz Kot
Krzysztof Wałęski
Damian Baczewski
Mateusz Deryło
Paweł Irzyk
Andrzej Zawionka
Sławomir Jurzak
Damian Gach
Ariel Oryńczak
Grzegorz Szostak
Sebastian Klonowski
Marcin Głuszczak
Marcin Foltyn
Piotr Sadowski
Paweł Skóra
Karol Brauntsch
Rafał Mitręga

Open Woman: wolnych miejsc 9/10
Iwona Bartnik

3. Masters Man 35+: wolnych miejsc 7/10
Łukasz Nawrat
Michał Smalcerz
Patryk Pieczaba

Masters Woman 35+: wolnych miejsc 4/5
Barbara Musik

Teams Mix Woman + Man: wolnych miejsc 2/20
UNBREAKABLE - Lidia Smrek + Paweł Polanek
Emeryt + Rencistka - Aleksandra Horożaniecka + Bartek Antosik
Drużyna A - Anna Turowska + Arkadiusz Miszczuk
Dopel Herz - Jadzia Buchała + Michał Kobus
Kawa z Mlekiem - Tobiasz Biernacik + Małgorzata Biernacik
Frytki z Mięsa - Klaudiusz Wajda + Anna Wajda
Tortomaniacy - Dorota Kulon + Mateusz Michalczyk
Lokomotywki - Wojciech Kubica + Aleksandra Kubica
CFD Squad - Maciej Buczkowski + Wiktoria Gołda
Thrusters Team - Grzegorz Lach + Edyta Goik
Smalec ze Skwarkami - Zbyszek Smalec + Skwarka
Shrek i Fiona - Dorota Skolimowska + Daniel Wróbel
Jak pies z kotem - Tomasz Koźbiał + Urszula Kuc
Athlete program team - Pasha Artemov + Agnieszka Cichoń
Ox. Wołów - Dominika Małek + Adam Wodnicki
M&Ms’y - Michał Marcol + Martyna Filusz
Drużyna Grażyny - Magdalena Strójwąs + Mateusz Majcherczyk
CrossFit Zagłębie Eagles - Justyna Śmigalska + Jakub Woźniak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1680 Napisanych postów 16273 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264371



Kochani ważne ogłoszenie Lista Open Man już pełna, poszły dwa przelewy ze zwrotem pieniędzy dla dwóch osób które wpłynęły jako ostatnie (sprawdzajcie konta). Poniżej aktualne listy zawodników u Pań też już brakuje pomału miejsc także trzeba podejmować decyzję szybko i zarejestrować się na athletes zone oraz wpłacić startowe :) Pozdrawiamy ekipa CrossFit Black Ground, listy zawodników na dziś 15:30 poniżej:

Open Man: wolnych miejsc 0/25
Łukasz Szczerba
Paweł Handerek
Adam Musioł
Paweł Łój
Piotr Janda
Tomasz Tumulka
Łukasz Kot
Krzysztof Wałęski
Damian Baczewski
Mateusz Deryło
Paweł Irzyk
Andrzej Zawionka
Sławomir Jurzak
Damian Gach
Ariel Oryńczak
Grzegorz Szostak
Sebastian Klonowski
Marcin Głuszczak
Marcin Foltyn
Piotr Sadowski
Paweł Skóra
Karol Brauntsch
Rafał Mitręga
Szymon Majchrzyk
Łukasz Suszyński

Open Woman: wolnych miejsc 5/10
Iwona Bartnik
Kinga Gawlikowska
Alicja Kunicka
Dagmara Markiewicz
Justyna Kałużny

Masters Man 35+: wolnych miejsc 3/10
Łukasz Nawrat
Michał Smalcerz
Patryk Pieczaba
Janusz Rygoł
Marek Bogucki
Tomasz Wojciechowski
Ryszard Trociński

Masters Woman 35+: wolnych miejsc 3/5
Justyna Semanyszyn-Sobczak
Barbara Pavlou

Teams Mix Woman + Man: wolnych miejsc 1/20
UNBREAKABLE - Lidia Smrek + Paweł Polanek
Emeryt + Rencistka - Aleksandra Horożaniecka + Bartek Antosik
Drużyna A - Anna Turowska + Arkadiusz Miszczuk
Dopel Herz - Jadzia Buchała + Michał Kobus
Kawa z Mlekiem - Tobiasz Biernacik + Małgorzata Biernacik
Frytki z Mięsa - Klaudiusz Wajda + Anna Wajda
Tortomaniacy - Dorota Kulon + Mateusz Michalczyk
Lokomotywki - Wojciech Kubica + Aleksandra Kubica
CFD Squad - Maciej Buczkowski + Wiktoria Gołda
Thrusters Team - Grzegorz Lach + Edyta Goik
Smalec ze Skwarkami - Zbyszek Smalec + Skwarka
Shrek i Fiona - Dorota Skolimowska + Daniel Wróbel
Jak pies z kotem - Tomasz Koźbiał + Urszula Kuc
Athlete program team - Pasha Artemov + Agnieszka Cichoń
Ox. Wołów - Dominika Małek + Adam Wodnicki
M&Ms’y - Michał Marcol + Martyna Filusz
Drużyna Grażyny - Magdalena Strójwąs + Mateusz Majcherczyk
CrossFit Zagłębie Eagles - Justyna Śmigalska + Jakub Woźniak
CrossFit Południe - Barbara Musik i Wojciech Biolik






Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 9/9/2019 4:17:16 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1680 Napisanych postów 16273 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264371
Kolejna aktualizacja list zawodników. UWAGA! jeśli nie ma Cię na liście to znaczy, że twój przelew przyszedł kiedy lista już była pełna. Dziękujemy za zainteresowanie, jednak więcej miejsc już dołożyć nie możemy. Wszystkim osobom które wpłaciły, ale nie ma ich na listach pieniądze zostały zwrócone przelewem zwrotnym, sprawdzajcie swoje konta. Listy poniżej:

Open Man: brak miejsc
Łukasz Szczerba
Paweł Handerek
Adam Musioł
Paweł Łój
Piotr Janda
Tomasz Tumulka
Łukasz Kot
Krzysztof Wałęski
Damian Baczewski
Mateusz Deryło
Paweł Irzyk
Andrzej Zawionka
Sławomir Jurzak
Damian Gach
Ariel Oryńczak
Grzegorz Szostak
Sebastian Klonowski
Marcin Głuszczak
Marcin Foltyn
Piotr Sadowski
Paweł Skóra
Karol Brauntsch
Rafał Mitręga
Szymon Majchrzyk
Łukasz Suszyński

Open Woman: wolnych miejsc 5/10
Iwona Bartnik
Kinga Gawlikowska
Alicja Kunicka
Dagmara Markiewicz
Justyna Kałużny

Masters Man 35+: brak wolnych miejsc
Łukasz Nawrat
Michał Smalcerz
Patryk Pieczaba
Janusz Rygoł
Marek Bogucki
Tomasz Wojciechowski
Ryszard Trociński
Marek Buchta
Krzysztof Sienkiewicz
Łukasz Langoś

Masters Woman 35+: wolnych miejsc 3/5
Justyna Semanyszyn-Sobczak
Barbara Pavlou

Teams Mix Woman + Man: brak miejsc
UNBREAKABLE - Lidia Smrek + Paweł Polanek
Emeryt + Rencistka - Aleksandra Horożaniecka + Bartek Antosik
Drużyna A - Anna Turowska + Arkadiusz Miszczuk
Dopel Herz - Jadzia Buchała + Michał Kobus
Kawa z Mlekiem - Tobiasz Biernacik + Małgorzata Biernacik
Frytki z Mięsa - Klaudiusz Wajda + Anna Wajda
Tortomaniacy - Dorota Kulon + Mateusz Michalczyk
Lokomotywki - Wojciech Kubica + Aleksandra Kubica
CFD Squad - Maciej Buczkowski + Wiktoria Gołda
Thrusters Team - Grzegorz Lach + Edyta Goik
Smalec ze Skwarkami - Zbyszek Smalec + Skwarka
Shrek i Fiona - Dorota Skolimowska + Daniel Wróbel
Jak pies z kotem - Tomasz Koźbiał + Urszula Kuc
Athlete program team - Pasha Artemov + Agnieszka Cichoń
Ox. Wołów - Dominika Małek + Adam Wodnicki
M&Ms’y - Michał Marcol + Martyna Filusz
Drużyna Grażyny - Magdalena Strójwąs + Mateusz Majcherczyk
CrossFit Zagłębie Eagles - Justyna Śmigalska + Jakub Woźniak
CrossFit Południe - Barbara Musik i Wojciech Biolik
Tom i Jerry - Dagmara Bober + Lech Zarzycki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1680 Napisanych postów 16273 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264371
Info organizatora

Kolejne miejsca znikają oto kategorie w których są jeszcze wolne miejsca. Już nie planujemy roszad miejsc pomiędzy kategoriami. Pozdrawiam Jakub.

Open Woman: wolnych miejsc 3/10
Iwona Bartnik
Kinga Gawlikowska
Alicja Kunicka
Dagmara Markiewicz
Justyna Kałużny
Barbara Wasiłek
Klaudia Kluba

Masters Woman 35+: wolnych miejsc 3/5
Justyna Semanyszyn-Sobczak
Barbara Pavlou
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Urodziny Naszego Moderatora Wzorka

aerofull