SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amator...

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
Mam prośbę. gram w lokalnym klubie w trampkarzach. mam 15 lat. trener mowi ze stylem przypominam c. ronaldo. i pewnie tak jest. gram na bardzo ofensywnym skrzydle(lewym lub prawym) praktycznie nie cofam sie do obrony... czesto zmieniam pozycje. szukam pilki. mam niezla technike i dobre przyspieszenie. potrafie latwo zgubic obronce. i strzelam sporo bramek. srednia 1,6 na mecz. chcialbym, zeby ktos w koncu mnie zauwazyl ale nie jestem jeszcze dosc dobry. mam slaba kondycje i szybko sie mecze. poza tym mam 1,78 wzrostu i 54 kg wagi, co wiaze sie ze slaba rownowaga. bardzo latwo jest mnie zwalic z nog... w zaden sposob nie moge nabrac masy ciala. co mam zrobic z tymi dwoma sprawami?
pomóżcie.!!!
z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4237
No to trening i dieta na masę. Zaglądnij do działu odżywianie, poczytaj podwieszone tematy, popytaj swojego trenera. Masz 15 lat, czyli jeszcze sporo czasu.

A z tym stylem gry C.Ronaldo to nie traktuj tego poważnie, ile on ma lat a ile Ty, jeszcze 10x zmienisz swój styl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no ok... dzieki. a co zrobic zeby lepiej kopac wolne? bo strzal z gry mam calkiem niezly...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4237
Lepiej kopać wolne? Ale chodzi Ci o siłę/celność? Narysuj sobie na murze małą bramkę i celuj w nią. Albo pozawieszaj opony (czy co tam chcesz) na poprzeczkę bramki i celuj żeby trafić w środek. Musisz czuć piłkę, wyczuć jak w nią trafić, wtedy będzie Ci lepiej szło. Zaglądnij tutaj:
http://www.sfd.pl/TRENING_PIŁKARSKI_-_wszystko_co_Ci_potrzebne_by_się_rozwijać-t309312.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
fenkju.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

taktyki piłkarskie

Następny temat

pes6

NutLove