SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alternatywa dla jałowizny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1631
Witam serdecznie :)

Chcialem sie was zapytac jakie macie pomysly i co stosujecie do jedzenia zeby nie bylo takie jalowe w koncu ile mozna wciagac zestaw: ryz+kurczak+oliwa+warzywa bez zadnych dodatkow. Chodzi mi tu o jakies przyprawy lub sosy ktore nie beda mialy negatywnego wplywu na nasza diete.

Nie wiem czy wy tez ale ja czesto mam tak ze na koniec dnia zostaje mi do zjedzenia duza porcja weglowodanow gdyz bialko zjadlem w odpowiedniej ilosci tluszcz prawie tez ale wegli za malo. Nie chce jesc samego ryzu czy makaronu bez dodatku bo to srednio dobre i wydaje mi sie ze tez srednio zdrowe. Jakie wiec macie pomysly?

Drygi16

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
patrz z jakiego materiału wykonane są pojemniki patrz na allegro czy nadają sie do mikrofali przeczytakj kilka stron wcześniej co jeść w wskzoel było o tym

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Polecam zajrzeć do działu kuchnia tam powinieneś coś znaleźć dla siebie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
Przede wszystkim kombinuj z mięsem, nie tylko kurak, ale i wołowina, jagnięcina, ryby. Każde w wielu różnych formułach przygotowania (wystarczy dać inne przyprawy do folii i już inne danie).

Co do węgli, to się nie dziwię, też nigdy mi nie wchodziły specjalnie, stąd naturalną zmianą u mnie było przejście pobór energii z tłuszczy (obecnie carb cycling).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
Ja osobiście stosuje taki sos z przecieru pomidorowego.

wylewam jakieś ~150g przecieru na patelnie (taką dosyc głęboką) i dodaje majeranek, bazylie, oregano, papryke chilli pogotuje troszke żeby zgęstniało (cytując Skalara "(...)likopen zawarty przetworach pomidorowych, takich jak ketchup, pasty, sosy czy soki, jest lepiej przyswajalny przez organizm niż likopen zawarty w świeżych warzywach. Wynika to z faktu, iż w procesie obróbki spożywczej dochodzi pod wpływem temperatury do przekształcenia się naturalnej postaci likopenu do postaci lepiej przyswajalnej") i polewam tym makaron/ryż i jak dla mnie jest miodzio

Zmieniony przez - pedro1993 w dniu 2011-04-14 16:06:04

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jogurt naturany czosnek

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1631
Okej a powiedz mi s.m.p.a. czy Ty makaronik albo ryz jak jesz to wcinasz zimny suchy czy cos dodajesz

Drygi16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Mało jadam węglowodanów, jak mi się chce to dodaje. Nie jestem jakiś wybredny.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1631
Napisales mi ze malo jadasz powiedz mi jak w takim razie mam pokryc zapotrzebowanie na 532g W bo mam z tym problem ? (przedtem mialem gainerka mutant massa i braki sie ladnie uzupelnialy z jednej porcji bylo 85 g W teraz nie mam na takie bajery pieniedzy i jest problem)

Czy podwojne maczanie w cieplej wodzie miesa jest okej tzn. takie odgrzewanie zalozlmy ze ugotowalem lezalo w lodowce i chce odgrzac robie wrzatek wrzucam na 5 min ryz,makaron, kuraka i warzywa i szamam.

W wiekszosci posilkow powinny byc warzywa czy moge zatem np. zjesc sobie kuraka z ryzem i gotowana sama marchewka albo samym ogorkiem lub pomidorem czy powinno byc wiecej warzyw?

Zmieniony przez - Drygi16 w dniu 2011-04-17 18:44:46

Drygi16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Lepiej zwiększyć ilośc tł kosztem ww

możesz moczyć

Warzywa conajmniej 200-300g do posiłku zdecydowanie mało

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1631
Chcialbym zwiekszyc ale niestety nie moge trenuje takze pilke wiec taka opcja odpada wiesz z jakich wzgledow.

Czyli mieszanki robic tych co podalem tak bo nie wyborazam sobie jesc 3 razy w ciagu jednego dnia tej samej surowki

Drygi16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nie wiem z jakich i nie bede się domyślał

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - Redukcja low carb /ocena/poprawki

Następny temat

porada

WHEY premium