SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alri Venom Hyperdrive 3.0 + Primaforce Yohimbine

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przypominam, ze na rynku jest obecnie 6 wersji venoma hd 3.0
o często skrajnie róznych odczuciach w czasie stosowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Bull - a możesz naświetlić sprawę? Albo linkiem zarzucić?

Fajny podpis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
"Venom dick %)" w googlach poprowadzi Cię w właściwe miejsce.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
"Ciekawe rzeczy o tych, które piszesz... Jeśli masz gdzieś jeszcze jakieś informacje to chętnie bym poczytał "

też lubię ciekawe informację więc...

„Co mnie zastanawia to konkretne dawki yohi, które działając jako inhibitor MAO mogą być niebezpieczne...”

zapewne zależy od właściwości organizmu, od wyjściowego poziomu aktywności tych enzymów. Dla różnych ludzi byłby zapewne inne. Są różnice indywidualne w poziomie MAO, co przekłada się także na zachowania społeczne, osobowość i umysłowość.

Co ciekawe już u niemowlaków stwierdzona związek pomiędzy poziomem MAO a ich stałym poziomem pobudzenia, który określano na podstawie motoryki oraz właściwości cyklu snu i czuwania. Jednakże większość badań nad związkami poziomem MAO była przeprowadzana na osobach dorosłych. Bardziej spójne wyniki były dla mężczyzn niż dla kobiet. Szczególnie jeden badacz Marvin Zuckerman skupiał się na związku poziomu MAO z wyodrębnioną przez niego cechą Poszukiwania Doznań (więcej na moim portalu---> http://www.ppp.tnb.pl/viewpage.php?page_id=27).  Jego badania i badania nad bardzo podobnymi cechami (unikanie monotonii, impulsywnością) dawały bardzo zbliżone wyniki: ujemną korelację pomiędzy poziomem MAO, a poziomem tych cech. Czyli niski poziom MAO był związany z poszukiwaniem doznań, unikaniem monotonii i impulsywnością.

Możesz i tak mieć mały poziom MAO biorąc pod uwagę eksperymenty z psychodelikami. „Człowiek jest taką istotą, że lubi eksperymentować i sięgać po to co zakazane...” Nie człowiek, lecz konkretnie Ty. Są ludzie, którzy unikają tego co zakazane i nie lubią eksperymentować.


„Co mnie zastanawia to konkretne dawki yohi, które działając jako inhibitor MAO mogą być niebezpieczne...”

Teoretyczne opracowania śmiertelnych dawek kofeiny, yohambiny itd. są duże. W praktyce znacznie mniejsze dawki, o wiele mniejsze dawki skutkują złym samopoczuciem, jak nie bardzo złym. Kwestia samoświadomości, świadomości swojego organizmu. No i zasada „lepiej mniej niż więcej” w takich przypadkach jest jak najbardziej słuszna.

I że jeszcze raz polecę artykuł z body-factory SPALACZE spalone , CZYLI narkomania fitnessu, autorstwa Wodyna. Stąd jakoś linki tam nie działają, tak to bym zamieścił.


„Co do Jimiego to za pewne przez te kilka lat jego sławy wziął więcej psychodelików niż studenci przeciętnego akademika... Pamiętać trzeba, że wtedy mało było badań na temat skutków ubocznych oraz na temat mieszania różnych substancji... A szkoda bo mógł nagrać jeszcze wiele ponadczasowych hitów...”

takie czasy były, psychodeliki były bardzo popularne a nawet gloryfikowane. Badań też sporo było, ale wiedza to jedno a używanie przez młodych ludzi to często co innego. Zresztą różny użytek można robić z wiedzy. Jedna osoba będzie zwracać uwagę na dawki optymalne, inna na maksymalne.

Jimi dla mnie był geniuszem (notabene nie znał zapisu nutowego) nagrywającym rewelacyjną muzykę. Hity, te bardziej popularne piosnki to tak jakby przy okazji. W kwestiach muzycznych sporo się od niego nauczyłem, chociażby znaczenia w muzyce taktu i wyczucia. Z tym daleko można odchodzić od standartowych zagrywek, riffów itp.

A co do psychodelików to na tym forum w zbiorze najciekawszych postów działu Zdrowie znalazłem link zatytułowany Ostrzeżenie n/t stosowania środków halucynogennych https://www.sfd.pl/Bardzo_powazny_wstydliwy_kłopot!-t190108.html

topik zabawny.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
tomasz_77 co do kofeiny się zgodzę,
jednak śmiertelna dawka johimbiny wcale taka duża nie jest.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Dzięki Koniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
9mg
jakie jest w leviathanie to na pierwszy raz masakra
moze przestraszyc niektorych

temat z venomem i wersjami polecam od strony 12ej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
E tam przesadzasz, mnie nie czesało nawet po 8 kapsach

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-05-09 20:56:14

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
"przypominam, ze na rynku jest obecnie 6 wersji venoma hd 3.0
(...)
temat z venomem i wersjami polecam od strony 12ej"

BULMASTIF, dla mnie to nowa informacja.

Czy też mogę prosić o jakieś informacje na ten temat, link (do tego tematu z venomem - przez wyszukiwarkę nie znalazłem).

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
pierwsza strona w suplach na b-f ,
temat carbona - gwiazdy big brothera

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell pump + Ostrowia ? Dobre ?

Następny temat

Jak zażywać kreatyne z białkiem ?

WHEY premium