SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alpha pharma, mój pierwszy sok.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 723
Witam bije Enan od alpha pharma. 250mg co 5dni kod działał.. Jestem po 2 strzale. I kurde nie wiem czy to wyj**ka czy nie. Nie wiem jakie powinny być odczucia, nie umiem tego rozpoznać. Wbiłem 250mg po 20 minutach jak zobaczyłem na necie jakaś fajną dupę to myślałem że k**** mi wyj**ie w kosmos i czułem się jak bym zaj**ał linie koko. Przez pierwszą godzinę miałem tyle energii że musiałem iść na rower. No ale nie wiem czy to nie jest placebo czasami. Może się podnieciłem się samym faktem że wbiłem sobie teścia? Bo ogólnie po 3 dniach już czuje się ok. Agresji zero może nawet mniej niż przed cyklem hehe. Jak myślicie? Sperma przezroczysta.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ty na poważnie pytasz, to wiek w profilu uzupełnij









Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-10-18 11:33:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 723
Wiek : 21
Waga : 80
Wzrost : 177
Obwód ramienia : 39
Obwód klatki : 120
Obwód uda : 70
Obwód talii : 85
Staż na siłowni : 5 lat w sporcie. Siłownia z dużymi przerwami.
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) :
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe : Żadne
Opisz swój plan treningowy : 1 dzień siłownia, 1 dzień rower po około 50km lasem.
Cel cyklu : Siła! Dobra budowa.
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia :
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) : około 17%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) : Dobre geny po starym bokserze ;) Brak żadnych tendencji.
Stan zdrowia : Zdrowy.
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia : Nie.
PPM (podstawowa przemiana materii) : 1800?
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) : Klatka seria 10x 65kg. Martwy 130. Przysiadów nie robię bo ćwiczę sam na chacie.



Zmieniony przez - mikus114 w dniu 2015-10-18 11:43:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale wiek w profilu nie ankietę, ale jak dałeś ankietę, to jednak na poważnie pytasz co ty chciałeś po 5 dniach poczuć? Za dużo sobie wkręcasz.
a swoją drogą to kopyto masz całkiem spore


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-10-18 11:45:13
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Chyba się podnieciles ze sok wbiles :D a co Ty myślisz ze agresja po tym jest?kod to o kant dupy potluc bo do tego się one nadaja...wbij jeszcze ze dwa strzały z idź na badanie testa całkowitego i będziesz wiedział tylko idź do labu gdzie robią dokładny wynik
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 723
Rowerem jeżdżę bardzo dużo. W te wakacje całą Szwecja przejechałem od Karlskrony do Pitei i Jokkmoku. Ogólnie po górach chodzę. Ale to i tak te kopyto chyba po matce bo ma konkretne łydy i uda :D. Nie no spoko, ogólnie ja mam taką banie. Że co bym nie wj**ał czy co bym nie wypił to wszystko mnie klepie po 10x bardziej. No i fakt ja dużo sobie na banie wkręcam. Nawet jak mam srakę to myślę ze mam raka hehe. Dobra spoko zobaczę jak to będzie za tydzień i pójdę na badania. Dzięki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
mikus114 musisz wejść w profil i tam ustawić sobie wiek w innym wypadku wpadnie jakiś mod , i zamknie tobie temat.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 723
Mission Completed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 723
Mogę zmienić na Cypio? Bo kurde liczyłem też na jakiegoś powera i lepsze samopoczucie... jedyne co to chodzę zmulony. Badania robię dopiero w poniedziałek. No ale coś czuje że to chyba wyj** ka skoro po iniekcji nawet się nie podkręcam na psychice. Myślałem że k****em będę ściany burzył hehe, nie no kurde testosteron to testosteron chyba powinienem już po tygodniu czuć że mam go więcej w sobie. Nie mówię o przyrostach, ale jakieś lepsze samopoczucie czy coś? Chociaż w stopniu minimalnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słabego masz tego testa jak po tygodniu nie dziala,lipa z nim...ja mam takiego testa że rwie z kapci i czuję po sobie że działają wzorowo, a nawet jeszcze nie zacząłem go bić Daj spokój, nastawiasz się na niewiadomo co,poczekaj będzie git
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Szczerze to nie temat o labów , ale nie słyszałem o wałkach AP , tym bardziej taniego testosteronu. Chcesz mieć pewność zrób badania testa.
Na cypio możesz zmienić bez problemowo.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-10-20 22:41:03

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OMA + Deca

Następny temat

Prop+Enan+Deka+Wino

WHEY premium