SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol a zakwasy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 342 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5294
Tak jak w temacie znikły w 80 procentach z całego ciała a byly po ciężkich treningach #)

jesien zima siłka boks lato koks :d

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1779 Napisanych postów 28751 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 281234
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10785 Napisanych postów 47370 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Sporo było pytań o to jak poradzić sobie z zakwasami. Teraz wiem co będę odpowiadał: Wypij wino i browarka po treningu :) Najlepiej od razu, profilaktycznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2660 Napisanych postów 50475 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340435
Myślę, że browarek i winko były tu czynnikiem nieistotnym, a po prostu się zregenerowałeś, od tak po prostu.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3827 Napisanych postów 63306 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 680233
Spróbuj więc wyciągnąć z tego wnioski i sprawdź jak zadziała na Ciebie po każdym treningu. Dobrze jest poznać swój organizm

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10785 Napisanych postów 47370 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że śmiało można przenieść temat do działu "suplementy" :) A tak serio to po jednym artykule opisującym procesy, które dzieją się w organizmie po spożyciu alkoholu całkowicie odstawiłem alkohol. Najbardziej przekonało mnie obniżenie poziomu testosteronu, ale szkodliwych reakcji jest dużo więcej. .Efekt jest zauważalny po 2-3 tygodniach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamiast chudnąć - tyje.

Następny temat

Redukcja - problem.

WPC zestaw