SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alko i Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 316
Witam. Jestem 12 dni na kreatynie jutro jest ipreza urodzinowa i czy moglbym cos wypic ? Ja pije aby 4 razy w roku czyli urodziny rodziny tak to nie pije wiec powiedzcie mi czy jak kreatyne biore to mg wypic? Aby raz. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jedyne co to mozesz się źle czuć na drugi dzień i tyle, na kreatyne czy osiągi nie będzie miało wpływu, mozliwe że na pierwszym treningu się mozesz źle czuć jak ostro się nawalisz ale to tyle

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
No my Ci nie możemy zabronić , co innego Twoi rodzice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Chcesz to sie nap******...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 316
?? Pytam sie czy nie zaszkodzi mi to z kreatyna ps mam 21 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 316
Aha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1359
Ja jestem w tym momencie na cyklu kreatynowym, to już 7 tydzień. Wypiłem w tym czasie około 30 browarów, z 4 razy pochlałem konkretnie gorzały. Jedyne co zaobserwowałem to kac jest przeogromny przy kreatynie. Na następny dzień czuje się tak jakby mi ktoś skakał po głowie. Mimo tego, że podczas cyklu piłem dość sporą ilość alkoholu widze znaczny przyrost siły. Dla przykładu przy wyciskaniu na klatkę +15kg płaska ławka, a na martwy ciąg 25kg więcej. To chyba dobry progres jak na niecałe dwa miesiące. Mimo wszystko nie polecam pić alkoholu czy to przy kreatynie czy bez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Alkohol skutecznie odwadnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Dejw93
Ja jestem w tym momencie na cyklu kreatynowym, to już 7 tydzień. Wypiłem w tym czasie około 30 browarów, z 4 razy pochlałem konkretnie gorzały. Jedyne co zaobserwowałem to kac jest przeogromny przy kreatynie. Na następny dzień czuje się tak jakby mi ktoś skakał po głowie. Mimo tego, że podczas cyklu piłem dość sporą ilość alkoholu widze znaczny przyrost siły. Dla przykładu przy wyciskaniu na klatkę +15kg płaska ławka, a na martwy ciąg 25kg więcej. To chyba dobry progres jak na niecałe dwa miesiące. Mimo wszystko nie polecam pić alkoholu czy to przy kreatynie czy bez.


A z jakich wynikow na jakie zostalo to poprawione?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
OstryPK
Witam. Jestem 12 dni na kreatynie jutro jest ipreza urodzinowa i czy moglbym cos wypic ? Ja pije aby 4 razy w roku czyli urodziny rodziny tak to nie pije wiec powiedzcie mi czy jak kreatyne biore to mg wypic? Aby raz. Pozdrawiam


Jak jesteś na cyklu możesz, ale pij alkohol nisko % po prostu. Oczywiście nie przelewaj ilości

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl stack kreatynowy + mono

Następny temat

Zastój pokarmu w żoładku

WHEY premium