SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alhambra-nowe wyzwania

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Gdyby ci 10powtorzenie rzeczywiscie ciezko szlo to bys w nastepnej serii nie dobila do 10. Serie robocze oczywiscie i malo tego po wyciskaniu masz juz klate rozgrzana wiec nie ma serii rozgrzewkowych przed i w trakcie ropietek czy pompek. A co do wyciskania szlo ok ale jaki sens jest w ostatniej serii na zmeczeniu dolozyc ciezar? Ten powinnas jak chcialas po drugiej serii dolozyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Wracam po urlopie. Planowałam odpoczynek i relaks, ale niestety nie było mi to dane ... W tygodniu udało się zrobic dwa treningi z gumami oraz jeden biegowy. Jesli chodzi o gumy to szło mi marnie,chyba muszę bardziej zaznajomic się z techniką tego rodzaju cwiczeń.
Dzisiaj już trening w domu wg planu, ale jakoś po wyczerpujacym energetycznie tygodniu, mocy brak ...
Dzień 1
1. MC szerokim chwytem
5x 67kg, 6 x 67kg, 6 x 67kg, 5 x 67kg
Chwyt nieco wiecej niż szerokośc barków.-jest OK ? Na pewno czułam bardziej plecy.
2a wiosło sztangielka
3 x 10 x 17kg
2b. wznosy ręki bokiem stojac w pochyleniu z gumą
25, 23, 23
3. opuszczanie z guma na drązku
2 x 4 podciagnięcia wąskim nachwytem ze stania
7 x 1 podciagniecie szerokim nachwytem z przetrzymaniem w podciagnieciu do momentu drżenia rąk –zabawne uczucie
4. ściąganie gumy zaczepionej o drążek prostymi rekami 2x max 30 sek przerwy
2 x30

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak jesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
DT
Dzień2.
1. wyciskanie na klatkę na skosie dodatnim 32,5kg
5, 5, 3, 4
2a. rozpietki 10,5 kg
10,10, 9, 9
2b pompki
14,13, 13
3. wyciskanie sztangielek na barki siedząc (arnoldki) 7 kg
3 x 10
4. shoulder box 4.5 kg
5,5,4,3

Jak jem ? Rozkład 120B/180W/70T. Poprzednio było 110B/160W/70T i na tym rozkładzie przy 3 dniach siłowego i 3 dniach biegania schudłam.Przez ostatni tydzień na wyjeździe miska nie była liczona. Czasem nawet miałam możliwośc liczenia, ale wówczas zawsze ktoś chciał spróbowac mojego jedzenia i potem musiałam na wyczucie uzupełniac makro. W niedziele pomiary, wiec zobaczymy czy to miało na nie jakiś wpływ. Od wczoraj znowu liczę. Wklejam przykładową michę z dzisiaj.


Pianki są domowe z twarogu i mleka zagęszczonego niesłodzonego. Żelatyny w nich nie wliczam, bo gdzieś w innym dzienniku wyczytałam,że nie warto. Może to sugestia, ale odkąd jem je częściej mniej czuje kolano podczas przysiadów....
Warzywa z mieszanki wiosennej policzone jako 200 g, ale była ich prawie cała torebka 750g . Policzyłam 200 g, bo szacunkowo tyle było w niej tych liczonych.Dodatkowo fasolka szparagowa, brukselka i cebula. Wliczyam do jednego posiłku, ale były jedzone do każdego głównego w ciągu dnia. Zdarza mi się nie dojeśc lub lekko przekroczyc makro, ale wówczas staram się to wyrównac w następnym dniu. Np. dzisiaj było za mało tłuszczu, wiec dodam troszke jutro, tym bardziej,że przeważnie w sobotę kupuję wiejski twarów i śmietanę, które uwielbiam


Zmieniony przez - alhambra1970 w dniu 2015-03-13 21:39:22

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dobrze,dobijaj te kalorie bys nie chudla i budowala miesnie. I walcz o ciezary, zelatyna jest ok, rob sobie wywary na kosciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
DT
Dzień3.
1. wznosy bioder Hip Thrust 57kg
20, 19, 18, 18
Robię z podłogi jako wznosy bioder, mam nadzieję,że może tak byc.
2a. przysiad 37kg
4 x 10
2b X-band walk 3x 30sek

3. przysiad bułgarski 9,5kg
7, 7, 5
4. wznosy tułowia na piłce
2 x 15 – z obciążęniem 5 kg


Zmieniony przez - alhambra1970 w dniu 2015-03-14 21:31:15

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
DNT
Bieganie 9,7 km.
Pomiary


Jak widac w tabelce nic się właściwie nie zmienia, po ostatnim wyjazdowym tygodniu bez liczenia to mnie nawet cieszy. Tak sobie jednak myślę,że skoro ma byc masa, to chyba waga powinna lekko w górę iśc ...
Obli, na pewno w ogólnym rozrachunku micha jest wg założeń, nie jest tych kcal za mało. Staram się trzymac rozkład, bo to da mi wiedzę , jak reaguje na taka diete moje ciało i jak to dalej modyfikowac. Widzę w dziennikach,że większośc dziewczyn ma rotacje w DT i DNT. Ja na razie mam ten rozkład stały. Tak jest OK ?
Dzięki za podpowiedź w sprawie wywarów , jutro idę polowac po sklepach na kości....


Zmieniony przez - alhambra1970 w dniu 2015-03-15 21:32:25

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Kupiłam kości w Kauflandzie, ale były tylko wieprzowe. Pani twierdziła,że wołowych tam nie widziała. Hmmm..., kiedyś kupowałam dla psów, więc wiem,że dostepne były , ale to dawne czasy ... Te wieprzowe mają trochę tłuszczu i mięsa, jak to liczyc ???

Dzisiaj DT
Dzień4.
1. wyciskanie sztangi wąsko na płaskiej 37,5kg
12, 9, 8
poprzednio chyba sie machnęłam z ciężarem, teraz jest OK.
2. uginanie sztangi stojąc 27,5kg
7, 6, 6
nie wiem, czy zostawic ciężar i próbowac dobic do 8-10 powtórzeń, czy zmniejszyc tak, aby zmieścic się w zakresie.
3a. francuski jednorącz siedząc 7kg
10, 9, 9
3b. uginanie ramienia ze sztangielką w oparciu o kolano 7kg
3 x 12
+ brzuch
1a.Podnoszenie nog w lezeniu do gory
20 15, 15
1b.Brzuszki
30, 30, 26
Te cwiczenia na brzuch, a zwłaszcza brzuszki to nie jestem pewna, czy robię dobrze. Wersji na necie duzo...Unoszenie nóg robię na ławce. A może mozna odwrotne brzuszki zamiast tego unoszenia nóg ?

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kazda kość ma tłuszczu od cholery, ale ty nei liczysz, gotujesz to , chłodzisz zdejmujesz warstwe tłuszczu i masz wywar, który nie liczysz tylko dodajesz

Nie przejmuj się wersja robisz jakąs i starczy, mozesz zmieniac jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
No to dzisiaj na pewno tłuszcze przekroczone, bo tego gorącego wywaru dodałam trochę do odgrzewanego bigosu ...
Nigdy nie gotowałam kości, więc nie wiem, ile to zawiera tłuszczu. Psom dawałam surowe
Na necie piszą jeszcze, że najlepiej gotować te kości ze 3 godziny. A czy wywary np. z kurzych łapek czy nóg wieprzowych będą równie dobre, czy pozostać przy kościach ?
I ponawiam pytanie o rotację makro w DT i DNT- warto wprowadzić, czy nie trzeba ?


Zmieniony przez - alhambra1970 w dniu 2015-03-16 16:40:20

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Izotoniki i suplementy potrzebne od zaraz :)

Następny temat

Co dalej Drogie Ladies...

WHEY premium