SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alhambra-nowe wyzwania

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wiesz co, ja w tej rozposce diety 5przemian nie widze , strasznie duzo slodzikow i takich tam zbilansowania nie ma tu za nic. Dlaczego tyle prochu jesz ? Ma by zdrowszy i bardziej podpadac pod filozofie niz po prostu zywnosc nieprzetworzona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
obliques
Wiesz co, ja w tej rozposce diety 5przemian nie widze , strasznie duzo slodzikow i takich tam zbilansowania nie ma tu za nic. Dlaczego tyle prochu jesz ? Ma by zdrowszy i bardziej podpadac pod filozofie niz po prostu zywnosc nieprzetworzona?

Bardzo dziękuję za odzew !
Prochu max 30 g dziennie, to dużo ? Nie mam jak dobic białka. Po ponad 20 latach wegetarianizmu zaczęłam jeśc mięso, ale nie chcę go wprowadzac na stałe. Mogłabym więcej jaj, ale wtedy przekroczę tłuszcze, których i tak mam sporo w diecie.
Stewia czy ksylitol tylko w ciastkach własnego wypieku. Co masz na myśli pisząc o " takich tam " ? Wszystko mogę poprawic, ale co ? Rozkład może byc ?

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
S traczkow tez nie jesz? Bedac wege musisz zaakceptowac rozklad z mniejsza iloscia bialka ukladaj pod 100g bialka i uwzglednij straczkowe w diecie. Wiesz ja tego nigdy nie zrozumiem, miesa nie proch napakowany chemia tak... zdecyduj kierunek bo wege i LC nie ida w parze zakladajac korzystanie z naturalnych, nieprzetworzonych produktow. Chociaz jedzac ryby i jaja spokojnie dobijes, do 100g bialka . A co do slodkiego smaku , pamietaj ze reagujemy jak pies Pawlowa i jak slodkie to raczej owoce beda lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Obli, mi naprawdę bardzo zależy na zdrowej diecie i treningu, więc z pokorą i wdzięcznością przyjmuję wszystkie uwagi i wskazówki.

Strączki jem, jak najbardziej, ale dopiero odkąd poznałam forum w większych ilościach, wcześniej prawie zupełnie.
Masz absolutną rację, co do prochu i nigdy nie traktowałam tego, jako stały i niezbędny składnik w diecie. Chciałabym nauczyc sie układac ją tak, aby była w dużym stopniu bezmięsna i bez prochu na stałe. Moje ciastka nie wszystkie są słodkie,częśc jest na słono i nie jem ich dużo, ale znowu muszę przyznac,że jest to przyzwyczajenie. Ograniczę !

Wracając do 5 przemian, to staram się gotwac wg tych zasad, piec także.

Poza prochem , stewią i ksylitolem, nie ma raczej w mojej diecie chemii. Masło orzechowe wpisane w którejś z misek robię sama, nie przeliczyłam jeszcze tylko makro swojego produktu, więc do miski wzięłam to, co było na po treningu. Zdarza mi się zjeśc odrobinę kupionego majonezu. Przez lata robiłam swój, ale odkąd jem go sporadycznie i bardzo niewiele,domowy po prostu by się zmarnował.

Białko obetnę do 100, ale czy mam wtedy czymś dobic do 1700 kcal,które wcześniej sobie założyłam, czy one tez w dół ? Może mogę tłuszczu więcej ... ? Dlaczego piszesz o LC ? Zakładam,że z czasemwęgli będzie więcej, chyba,że mi niewskazane ?

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Obli, mi naprawdę bardzo zależy na zdrowej diecie i treningu, więc z pokorą i wdzięcznością przyjmuję wszelkie uwagi i wskazówki.

Strączki jem, jak najbardziej, ale dopiero odkąd poznałam forum w większych ilościach, wcześniej prawie zupełnie.
Masz absolutną rację, co do prochu i nigdy nie traktowałam tego, jako stały i niezbędny składnik w diecie. Chciałabym nauczyc sie układac ją tak, aby była w dużym stopniu bezmięsna i bez prochu na stałe. Moje ciastka nie wszystkie są słodkie,częśc jest na słono i nie jem ich dużo, ale znowu muszę przyznac,że jest to przyzwyczajenie. Ograniczę !

Wracając do 5 przemian, to staram się gotwac wg tych zasad, piec także.

Poza prochem , stewią i ksylitolem, nie ma raczej w mojej diecie chemii. Masło orzechowe wpisane w którejś z misek robię sama, nie przeliczyłam jeszcze tylko makro swojego produktu, więc do miski wzięłam to, co było na po treningu.\jem od czasu do czasu niewielkie ilości. Zdarza mi się zjeśc odrobinę kupionego majonezu. Przez lata robiłam swój, ale odkąd jem go sporadycznie i bardzo niewiele,domowy po prostu by się zmarnował.

Białko obetnę do 100, ale czy mam wtedy czymś dobic do 1700 kcal,które wcześniej sobie założyłam, czy one tez w dół ? Może mogę tłuszczu więcej ... ? Dlaczego piszesz o LC ? Zakładam,że z czasem węgli będzie więcej, chyba,że mi niewskazane ?



Zmieniony przez - alhambra1970 w dniu 2014-08-14 06:34:45

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Twoja dieta jest LC 140g ww to jast właśnie LC, zresztą przy tej kaloryczności wszytsko co poniżej 170g ww jest LC
Na czym chcesz opierać swoją dietę, mięsa nie chcesz, a ryby? Nabiał wchodzi w rachubę? Z tym, że to jednak powinno mieć wartość, ser mozzarela typu light to jej nie ma, Gdybyś miała dostęp do mleka świeżego było by najlepiej>
I jaka sylwetkę chcesz uzyskać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
W porownaniu z tym, co jadłam wcześniej te 140g ww wydawało mi się całkiem sporo, a tu czytam,że jestem na granicy LC

Ryby jem, bardzo lubię, chyba wszystkie bez wyjatku, oczywiście omijam wynalazki typu tilapia, panga itp. Nabiał tak, twaróg i śmietanę kupuję wiejskie, mleko także mogę. Kilka lat temu przez rok mieszkałam na wsi, miałam dostęp do dobrego taniego mleka, wiec twaróg i joguty sama robiłam. Teraz wiejski twaróg kupuję, ale rozważam domową produkcję jogurtów.

Tak jak pisałam, nie wykluczam okresowego spożywania mięsa, nawet większych jego ilości przez jakiś określony czas- cykl treningowy, jeśli będzie taka potrzeba, a nie uda mi się podbic białka inaczej. Nie chciałabym, aby było ono w moim jadłospisie na stałe.
Mozarella w misce zwykle nie jest light, ale akurat taka była w sklepie.

Sylwetka, która chciałabym uzyskac ? Nie znam fitnesek, widziałam kilka fotek, które wklejały inne Ladies , a także przemiany dziewczyn z forum. Zbytnią zuchwałością z mojej strony byłoby napisac,że ... Anchy, bo nie ten gen, wiek itd. , ale ... jak ma w podpisie Corum " Are you an idiot ? No sir, I’m dreamer ...." A wiec , jestem marzycielką, mam czas, motywację, zapał i wizję .... Nie muszę osiągnąc ideału, ale chcę powiedziec,że dałam z siebie wszystko na drodze do niego. Będę zadowolona z każdego efektu, który osiągnę, a który będzie po prostu szczytem moich możliwości.

Miska dziś ze 100 g białka, dodałam trochę węgli i tłuszczu do 1700 kcal, nie wiem, czy dobrze, bo nie dostałam dokładniejszych instrukcji. Za trening właśnie się zabieram po pracy ...

P.S. Mozna prosic o skasowanie fotek z pierwszego posta ?



Trening >
1a. wyciskanie sztangielek skos
3 serie 15 x 9,5kg
1b. przenoszenie sztangielki leząc prostymi rekami
3 serie 15 x 4,4kg
2a. wznosy ramion bokiem
3 serie 10 x 3,75 kg
2b. wznosy łydek siedząc na piłce
3 serie 20 powt.
3a. francuskie uginanie reki ze sztangielka siedząc
3 serie 15 x 3,75kg
3b. uginanie ramion-modlitewnik
3 serie 15 x 14 kg
4b. przysiad ze sztangą
3 serie 12 x 27,5kg
4b. wznosy bioder leząc na podłodze
3 serie 20 x 37 kg
Pytania
1. Czy mogę zastąpic wznosy łydek na piłce wznosami łydek na stojaco z obciążeniem ?
2. Mam tylko 1 prosty gryf. Jak umieszczę go na stojakach do przysiadu w cwiczeniu 4a, to nie mam jak zaraz po nim zrobic 4b z obciążeniem. Czy mogę więc zrobic 3 serie cwiczenia 4a, a potem 3 serie 4b ?
3. Mam wykonywac jeszcze jakieś cwiczenia na brzuch ? Przy opisach treningów jest,że tak, a gdzieś w dziennikach dziewczyn czytałam,że jednak nie, bo dla początkujących wystarczy sam trening. Ale jeśli mam robic, to jakie, kiedy , ile ?






Zmieniony przez - alhambra1970 w dniu 2014-08-15 00:09:25

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
DNT
Bieg ok 9,7 km, czas 54 min.

Dzień pod znakiem głodu, a od dwóch dni węgli o 10 g więcej ....
Miska


"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
W ogole nie musisz brac obciazenia do wznosow lydek, rozdziel 4a i b i na razie nie musisz brzucha ekstra robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Dzisiejszy trening

1a. pompki
3 x 12
1b. wznosy ramion bokiem leżąc na ławce skosnej
3 x 12 x 3kg
2a. podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia
3 x 13 x 14kg
2b. wznosy łydek na jednej nodze
3 x 15 x 7kg
3b. triceps dip
3 x 13
3b. uginanie ramion młotkowe
3 x 10 x 5,5kg
4a. wypady (wykroki) w tył
3 x 20 x 4,5kg
4b. MC na prostych nogach
3 x 12 x 27,5 kg

Mogę robic te wznosy łydek z obciążeniem ? Lubię czuc zmęczenie mięśni ...
Wypady do przodu z trudem polubiłam, te do tyłu robiłam pierwszy raz,zdarza się,że tracę równowagę ...

Miska - dzisiaj dla odmiany czuje się przejedzona ...


"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Izotoniki i suplementy potrzebne od zaraz :)

Następny temat

Co dalej Drogie Ladies...

WHEY premium