SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexander Gustafsson planuje powrót do Oktagonu i wymienia nazwisko potencjalnego rywala

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2594 Napisanych postów 15138 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295559

Christian Petersen/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Alexander Gustafsson planuje powrót do Oktagonu i wymienia nazwisko potencjalnego rywala

Po przegranej walce z Anthonym Smithem na UFC Fight Night 153 w Sztokholmie w czerwcu, zawodnik wagi półciężkiej i były pretendent do tytułu Alexander Gustafsson odłożył swoje rękawice na środku Oktagonu i powiedział, że odchodzi na emeryturę. 32-latek najwyraźniej poczuł na nowo głód walki.

Wygląda na to, że emerytura może się szybko zakończyć, a Gustafsson dołączy do długiej listy zawodników MMA, którzy nie opuszczają sportu na zbyt długo. Rozmawiając z MMAViking.com, Mauler powiedział, że planuje zakończyć swoją emeryturę i powrócić do rywalizacji, a walką na powrót miałby być pojedynek z Luke Rockholdem.

Alexander Gustafsson
"Pomysł powrotu przyszedł dość szybko. Byłem w domu przez kilka dni, świerzbiły mnie ręce i chciałem wrócić i trenować.

Bardzo bym chciał walczyć. Walka z Luke’em byłaby wspaniałym pojedynkiem na powrót. To twardziel, legenda".

Gustafsson powiedział, że przybrał na wadze przez lato, ale planowany powrót do klatki odbyłby się w tej samej kategorii półciężkiej.

Alexander Gustafsson
"Ważę teraz około 240-245 funtów. Jestem teraz w wadze ciężkiej. Dobrze się bawiłem z rodziną i przyjaciółmi. To były dobre dwa i pół miesiąca".

Szwed powiedział, że nie ma obecnie ustawionej walki, ale chciałby stoczyć pojedynek z Luke Rockholdem, kiedy wróci.

Alexander Gustafsson
"Jestem na ziemi niczyjej. Chcę tylko trenować i nabrać formy. Zobaczmy, jak pójdzie."

W międzyczasie Gustafsson powiedział, że on i jego zespół ciężko pracują, aby dowiedzieć się, dlaczego nie odniósł zbyt dużego sukcesu w ostatnich pojedynkach.

Alexander Gustafsson
"Próbujemy dowiedzieć się, co robię źle w rywalizacji. Przed ostatnią walką czułem się dobrze. Coś jest nie tak i muszę to naprawić.”

Alexander Gustafsson (18-6) na ostatnie sześć walk wygrał tylko dwie. Po porażkach z Anthonym Johnsonem przez TKO i Danielem Cormierem przez niejednogłośną decyzję w walce o pas, przyszły dwie wygrane dające nieco oddechu. Gustafsson pokonał przez decyzję Jana Błachowicza i Glovera Teixeirę przez nokaut. Dwie ostatnie walki, to przegrana przez TKO w starciu o tytuł z Jonem Jonesem w rewanżu oraz porażka przez poddanie z Anthonym Smithem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 4879 Napisanych postów 43481 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 348055
Myślałem, że będzie trochę wyżej mierzył. Janek/Reyes?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2594 Napisanych postów 15138 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295559
Niech wróci i stoczy walkę w której wygra, to może da mu to jeszcze więcej pewności siebie bo tego mu chyba brakowało. Z drugiej jednak strony, jeśli zawodnikowi brakuje pewności siebie, to może walka nie jest dla niego. Zobaczymy jak z nim teraz będzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 234: Kharitonov vs Vassell

aerofull