SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alat Aspat Bilirubina całkowita

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
Ostatnio jem praktycznie cały rok orale z przerwami 2-3 tyg.Teraz mam kłopot niestety po wykazie badań

Alat 653 norma 38
Aspat 183 norma 40
Bilirubina całkowita 17,7umol/l norma 20

Mam też pytanie jakim cudem Bilirubina jest w normie oraz jak to z recepta na heparegen dostane z takimi wynikami bez problemu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75119
Ja Ciebie rozumiem. Ale 7 miechow to przesada. Mam podobnie jak Ty. Podczas przypadkowych badan dowiedzialem sie, ze wie..alo mi sie HCV i lipe mam bo bede wiedzial na czym stoje dopiero pod koniec lipca. A milo wino poleciec teraz, ktore nie ukrywam, ze kusi strasznie.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Bez osłonek jedziesz te orale? Alat konkret.
Ja przy duzo mniejszych wynikach dostałem receptę więc śmiało wal do lekarza.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-06-01 11:08:24

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
Tak bez osłonek leciały, czasem byly ziolka typu ostropest po 15 g dziennie ale to chwile czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
Jeszcze mam kłopot z estradiolem 196,9 norma 42.59.Jakie dawki atd proponujecie aby to w miare szybko zbic?Czy lepiej celowac w nolve(tutaj tez poprosze dawki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mnie chciał do hepatologa słać a poźniej zapytał czy coś leciało toksycznego. Powiedziałem, że delikatnie i na razie off więc sie zregeneruje.

A co do estro to pewnie ATD zrobi robote. Tylko nie wiem czy 25mg ed nie będzie za mało przy takim wyniku.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
A co z tą Bilirubiną?Wszystko tak mocno podwyzszone a ona zostala w normie czy to nie jest dziwne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
nie jest dziwne
swoją drogą gratuluje lekceważącego podejścia
osłonki to podstawa
żebyś się nie zdziwił jak wątroba zostanie trwale uszkodzona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Heparegen + Hepatil + Hepatolog pewnie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
flex1976
nie jest dziwne
swoją drogą gratuluje lekceważącego podejścia
osłonki to podstawa
żebyś się nie zdziwił jak wątroba zostanie trwale uszkodzona


raczej na te uszkodzenia nie ma szans i oby tak bylo.A i jeszcze zapomnialem dopisac jednej waznej rzeczy ale pewnie o wiele ona nie zawyzyla wyniki przed badaniami zjadlem III posilki.Teraz robie off od orali na dlugie lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Możesz dla ostrzeżenia przyszłych pokoleń napisać co leciało i czym sobie zapracowałeś na takie uszkodzenia

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
widziałem gorsze wyniki 4 cyfrowe
co nie oznacza że Twój jest dobry
robiłeś badanie na cyklu ? czy po ?jak tak to ile po cyklu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badanie krwi na cyklu metanabolu (problemy neurologiczne)

Następny temat

testosteronum prolongatum jelfa 100mg + Winstrol Depot dezma 50 mg

WHEY premium