SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Spalaczy typu jest fuel, redline, meltdown itp nie używa się jak jest do zrzucenia 25 kg, na tym etapie jakiś scorch a może i on niepotrzebny nawet, jak już bedzie 10 kg to mozna cos użyć mocniejszego

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180
Siema. Schudłem z 94,5kg na 75kg. Wiek 18 lat,wzrost 177cm. Jeszcze chciałbym z 10 kg zgubić. Brałem kilka miesięcy temu Olimp thermo speed extreme, ni mii to nie pomogło nawet gdy brałem wieksze dawki jedynie co to potliwośc była ogromna, polecicie mi cos mocniejzego? O Meltdown'ie ktos się wypowiadał kilka stron wccześniej?, co sądzicie czy polecicie cos lepszego tak do 200zł? Siłka jakies 6x w tyg(bo mam ja w domu), aeroby sporadycznie z 2-3 razy w tygodniu, ale zwiekszam to od jutra. Diete mam ułożoną co do kcal. Więc co z tym spalaczem?

Zmieniony przez - Oszołom w dniu 2014-05-04 20:08:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 211
Dzięki za odpowiedz. Po dość mocnym spalaczu jakim jest oxyelite pro w starej wersji, chciałbym przejsc na cos o podobnej mocy. Zdecuduje się chyba na jet fuela, tylko nie wiem, ktorego wybrac. Na alledrogo jest kilka wersji: jf original z yohimbina, pyro i superburn. Zastanawiam sie miedzy superburnem a tym original. Ktory lepszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
z yohimbiną, ale jak już wspomniałem mija siez celem stosowanie spalacza przy takim BFie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 73 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 570
a co sadzicie o xtreme thyroburn? warte uwagi ?

Ej! Nie wiesz co jest ? Chcesz mała klapsa ???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak nie chcesz żadnego tzw mózgoj**a to tak

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
Siemanko to znowu już od 2tyg biorę hyperleana fx7 po 1 tabletce 30min przed treningiem i efekty są bardzo zadowalające waga leci ;) więc git, ale mam takie pytanie warto przejsć na 2 tabletki? W systemie 1 rano na czczo a druga 30min przed treningiem, czy lepszą opcją będzie 2 tabletki 30min przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
ja po dwóch tabsach miałem takie loty, że nie byłem w stanie zrobić treningu. a po jednej wszystko spoko :)

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3144
reduktor hardcorowy jak chcesz cos mocnego to sprawc oxyeca lecheek nutrition
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

Następny temat

Dieta na masę, co zmienić?

WHEY premium