SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
to temat o suplementacji, nie diecie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
fajny art. wlasnie bd zaczynac redukcje przydalo sie troche wiedzy.

zastanawia mnie tylko co z retencja wody przy braniu kreatyny . Nie napompuje sie woda duzo podczas redu ?

.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
creapure, jabłczan, orotan itd wody nie ciągnie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
jesli nie masz w planach wystepow na scenie to nie masz sie czego obawiac...
niedlugo po odstawieniu kreatyny wszystko sie unormuje,
a twoje miesnie na pewno lepiej zniosa trudy redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
które ze spalaczy maja mocne działanie pobudzające a'la jet fuel?

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
AMP v1, thermal core, thyrotherm - czyste pobudzenie, bez nieprzyjemnych jazd.
generalnie jak chcesz tylko pobudzenia, uderzałbym w spalacze bez johimbiny.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
dzieki

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
Świetny artykuł ! Jeżeli autor znajdzie chwilę prosił bym o mała radę na dalszą drogę.

Jestem po dwumiesięcznej redukcji. Stosowałem zbilansowaną dietę na -200kcal , bieg i ćwiczenia w domu systemem interwałowym. Poleciało jakieś 4-5 kg.

Zabieram się teraz za ostatni etap redukcji - trzy miesiące do wakacji. Mam za sobą staż 2 lat na siłowni. Udało zbudować mi się dobrą sylwetkę , ale zalało mnie. Bardzo zainteresowało mnie to stwierdzenie z artykułu "Można natomiast zdobywać masę mięśniową i obniżać procentową zawartość tłuszczu w organizmie" Mógłbym prosić o rozwinięcie i jakieś wskazówki?

Na ostatnie trzy miesiące planuje biegi interwałowe przemieszane z basenem (po 2 razy w tygodniu oba rodzaje treningu) + ćwiczenia w domu. Podtrzywać będę nadal dobrą dietę. Dołączać będę prozdrowotne / lekko wspomagające odchudzanie sumplementy :
- Caffeine Power firmy Acitivita (doraźnie , np przy większych wysiłakch)
- Kwasy Omega-3 firmy Olimp
- Zestaw witamin i minerałow firmy Olimp
- Rozpuszczalne tabletki wapń-magnez

Chciałbym zaznaczyć , ze zalezy mi na zdrowiu i trwałym efekcie. Chciałbym do wakacji zgubić resztę tłuszczu (jakieś 5 kg) , byle nie poprzez jakiś mocny spalacz szkodliwy dla mojego zdrowia i kondycji. Jednocześnie nie chciałym spalić za duzo miesnia - po prostu zdrowa silna sportowa sylwetka. Może dołaczyć jakieś antykataboliki jak np BCAA?

Tak jak pisałem wyżej proszę o wskazówki co do sumplemetnacji i trenigu by osiągnąc zacytowany efekt.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilogramów dużo za dużo. Proszę o pomoc.

Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

WHEY premium