SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli stagnacja na tym etapie nie wchodzi w grę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84
WIEK: 18 lat
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): 31 maja zaczalem sie odchudzac
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): duzy brzuch, boczki, klatka, uda
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: chce po prostu wygladac chudo xd
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): 1500 kcal max na dzien, codzienne bieganie/chodzenie. Min. 1h dziennie, co 2 dni silownia
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): Tarczyca (niedoczynnosc) (endykronolog pozwolila zazywac bo mam juz unormowane.
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: nic nie zaobserwowalem
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: nic, zero
BUDŻET: 100zl miech na thermalki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie tak wygląda prawidłowo wypełniona ankieta. I nie tak powinieneś zabierać się za temat.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1665
WIEK: 20
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): zdrowe odżywianie od listopada 2013, póki co nie zamierzam zmieniać nawyków żywieniowych. Zrzuciłem ze 110kg do 83kg
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): 15-20%
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: Jak najmniejszy
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!):
1 posiłek : 100g płatków owsianych, 3 jajka, tran
2 posiłek: odżywka białkowa
3 posiłek: 50g ryżu, 150g kurczaka, 200g warzyw, oliwa
TRENING: 3 x w tygodniu ogólnorozwojowy :pompki, brzuszki, spięcia brzucha, drążek, ręce - hantle
4 posiłek: 50g ryżu, 100g kurczaka, 200g warzyw, oliwa
5 posiłek: 150g twarogu chudego, orzechy
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): Wszystko ok.
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: Brak
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: 2 tygodnie TSE na początku redukcji (i tak ładnie waga szła bez wspomagaczy), białko SFD przez miesiąc w celu uzupełnienia niedoborów w diecie.
BUDŻET: 80zł

Zmieniony przez - daro22 w dniu 2014-06-26 13:33:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1665
Pytanie: Jaki spalacz warto brać teraz w okresie wakacyjnym, gdyż będę mieć więcej czasu dla siebie i chciałbym popracować nad sylwetką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
przy tym bf żaden.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 49
WIEK: 24
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): od teraz
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki):
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: nie wiem- kaloryfer
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!):
Cwicze 3-4 w tygodniu na siłowni domowej, starannie i mocno - trening siłowy
2x w tygodniu piłka nożna po 3h
3x w tygodniu ping pong po 3-5h
3-4x w tygodniu po siłowni trening brzucha
co do diety to mam problem, nie umiem jej napisać i codziennie jeść prawie to samo, ale staram się jeść coraz zdrowiej.

STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): brak
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: brak
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: kreatyna mono
BUDŻET: 100zł

chciałbym dowiedzieć się czy warto kupić jakiś spalacz tłuszczu oraz czy przy mojej aktywności on pomoże w pozbyciu się tłuszczu w obrębie pasa? jeśli tak to jaki? do tego wszystkiego chcę dorzucić jeszcze rower. Biegać już więcej nie mogę bo łydki odmawiają posłuszeństwa tzn, bolą po wysiłku w dziwny sposób bo to nie zakwasy, oraz puchły, były jak z drewna ale to ustąpiło kiedy zacząłem brać magnez i witaminy.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Wiek: 29 lat
Wzrost: 185
Pas: był 115 jest 100 (tyle, że przy pasie 100 mam oponę nad pasem, która w garści się nie mieści, wystaje z 5-7cm ponad linię pasa - WTF - jak podciągnę spodnie i wpuszczę koszulkę w nie to wyglądam jak obelix :P )
Szyja: było 43 jest 42
CZAS REDUKCJI 3 miesiące (*)
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU 25% (3 miesiace temu ok 30%):
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY poziom tłuszczu taki, żeby znikł wystajacy brzuch:
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): dieta typu MŻ, małe porcje często, unikanie węglowodanów, ale bez przesady. Trening - jeśli to nazwać treningiem - lekki. Na cieższy przyjdzie czas w dalszej przyszłości.... Więcej opisu po ankiecie
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): problemy z żołądkiem- miałem nadżerki(2012/2013), już zaleczone, ale uważać trzeba - po pierwsze dużo wody i sprawdzanie czy nie mam helicobacter....
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: nie
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: kawa, energy drinki bez cukru
BUDŻET: królestwo za brak brzucha :)

Generalnie się zapuściłem - dużo pracy (po 12h na d*e), żona, dzieci - na szczególny ruch . Żywienie zawsze było w miarę zdrowe, starałem, jednak zawsze byłem głodny = żarcie. Nota bene u mnie nadżerki powodowały nieustanne poczucie głodu. Poprawiło się po zaleczeniu, lecz waga do teraz stała wręcz w miejscu. Do tego piwsko co jakiś czas wieczorami, mało snu i efekt murowany, było 120kg ponad przy 185cm. Obecnie udało mi się zejść do 108 dosłownie siłą woli i lekkim treningiem. Siła woli = jeszcze większe ograniczenie jedzenia.

Trening - nie jest to trening per se - po prostu nie mam jak, nie mam czasu na siłownię, ćwiczenia - wychodzę wcześnie (6:00), wracam późno (17:00), z dzieciakami spędzam czas (17:00-20:00). Postanowienie zrobiłem 3 miesiące temu i się trzymam - każdy wieczór w tygodniu bez deszczu = spacerowanie. Weekend - sobota, niedziela - ile wolnego czasu się znajdzie (od 4 do 10 godzin) na spacerowaniu. Spacerowanie z wózkiem wygląda tak, że idę dość szybko, nie jest to jeszcze bieg, ale szybki chód, może z 4-5km/h. Wózek zwykle mam załadowany - bo najpierw jedziemy na zakupy, więc wiozę dodatkowe obciążenie. Już dosłownie mam po dziurki w nosie pobliskiego parku, bo znam każdą dziurę w gruncie :P Maluch 6 miesięcy jest najlepszy, bo podczas takiego spaceru tylko śpi (bo go buja), a ja mogę popylać sobie po lesie i po parku. Starszy trochę gorzej, bo długo w wózku nie usiedzi - ale jak wychodzi to z nim biegam, gonię się... Chyba kupię mu rowerek biegowy, żeby mi mógł szybciej uciekać... No generalnie nie jest to trening, nie jest to jakiś wycisk. Ale pocić się pocę, męczę coś męczę (przy tej wadze nie dziwota)

Głównie chodzi mi o redukcję brzucha (jak się dotrze do sytuacji, gdy facet nie widzi jak mu wisi to jest źle :P)

Wyglądało to tak, że zacząłem tą redukcję przy 122-126kg (zależnie od wskazania wagi, którą należy traktować orientacyjnie), obecnie pokazuje między 106 a 110kg. Tyle, że od miesiąca jest totalny postój z wagą, mimo prób jeszcze intensywniejszych spacerów (pogoda sprzyja). Nie wiem czemu stanąłem w miejscu, szczególnie, że brzuch mi po prostu śmiesznie wystaje ponad pasem. Niby wiele nie wystaje, ale jednak mało to estetyczne.

Dieta przykładowa:
śniadanie: parówka + kromka chleba z margaryną 20%tł + pomidor
2 śniadanie: kanapka z żółtym serem i ogórkiem
3 śniadanie: serek wiejski
4 śniadanie: kefir
obiad: jakieś mięso, zwykle na parze, chude, ze 2-3 ziemniaki, jakieś warzywa
kolacja: z rzadka, ale czasem coś występuje. to zwykle jakieś resztki po dzieciach z obiadu, nadgryziony kotlet, czy coś.

Dużo piję, dużo zimnego (dużo lodu - oziębiam organizm od wewnątrz). Dziennie wypijam około 4 litry wody. Do tego kawa itp, nie mowiac o serkach i kefirze - pewno z 5 litrów płynów dziennie przyjmuję... Najwięcej na spacerze jak się pocę. Działało, działało i zdechło.

Stanąłem w miejscu, stąd pomysł o burnerze. Kiedyś miałem jeden burner, gdy sporo jeździłem na rowerze, sprawdzał się całkiem dobrze. Ale to były inne czasy, zdecydowanie inne czasy...

Plan mam taki aby zakupić:
1) zestaw witamin multiple sport (używałem kiedyś)
2) l-karnitynę w małych dawkach (jeśli nie będzie w burnerze)
3) burner.

Pytania:
1) dużo pocę, może coś innego co mi da różne mikroelementy? po multiple sport się czułem lepiej, miałem lepszą koncentrację, itp. Nie musi być koniecznie OLIMP. Jeśli będzie bez wapnia, to sobie kupię dodatkowy.
2) l-karnityna - taki pomysł, żeby łykać codziennie - ale jeśli bez dodatkowej kofeiny... Z FitMax widziałem taki zestaw 800mg l-karnityny + 300mg ekstraktu z zielonej herbaty.
3) no i właśnie jaki burner, zakładając, że biorę przed wysiłkiem fizycznym. Nie zamierzam tego brać gdy nie będę w ruchu. Czy też jak będzie cykl, to burner musi być nonstop? Wolałbym tylko przed spacerem i ew. w trakcie jeśli spacer miałby być długi

Chłopaki doradźcie. Nie potrzebuję jakiegoś burnera, po którym będę fruwał - potrzebne coś, żeby wspomóc organizm w spalaniu tłuszczu i tyle...

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
1. dieta - kapsułki nic Ci nie dadzą przy takim żywieniu 2. nie ma potrzeby tracić kasy 3. nie potrzebny przy takim bf.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 306
WIEK: 20
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): od 1 lipca planowany koniec września
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): obecnie 12-13%
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 8-10%
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): Dieta - zapotrzebowanie 2500kcla 40% Białko 40% Węgle 20% Tłuszcze, stopniowe obcinanie kalorii DNT -100kcla, później DT -100kcla, teraz DNT -200kcla, DT -100kcla. Trening 3x w tygodniu oparty na super seriach 1. klatka-plecy, 2. biceps-triceps-barki, 3. Nogi ( po każdym treningu 35-45minut rowerek + brzuch)
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): brak
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: przeciętna wrażliwość
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: bsn no-xplode, san tight ( stara wersja ), plutonium
BUDŻET: przewidywany koszt około 500zł

Moja propozycja:
- NUTRACLIPSE Thermo Bombs 56
- ATHLETIC XTREME Lean FX 84 kap.
- LECHEEK NUTRITION AD-3 PCT Arimistane 60 kaps


Pierwsze 11dni sam Thermo Bombs przed treningiem, później od 12 dnia LEAN FX 1 z rana 1 po treningu + Thermo Bombs przed treningiem i ostatnie 30 dni dodatkowo 2 kaps na noc LECHEEK NUTRITION AD-3.

Szczególnie się zastanawiam nad ostatnim, nie jestem do końca przekonany co do jego działaniu. Proszę o ocenę. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilogramów dużo za dużo. Proszę o pomoc.

Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

WHEY premium