SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WIEK: 23
CZAS REDUKCJI: 3 miesiące (1 miesiąc sama dieta, a raczej głodówka-wiem,wiem...)
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU: 20-21%
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 18%
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): początkowo same aeroby, teraz aeroby+ siłowe; 4 razy w tygodniu; czekam na rozpiskę od dietetyka
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): brak
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: po kawie natychmiastowo skurcze mięśni
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: -
BUDŻET: 200 PLN

Zastanawiam się czy w ogóle byłby sens coś brać. Chcę się przede wszystkim odtłuścić plus zbudować mięśnie bo przez wieloletnie zaniedbania zwyczajnie ich nie mam :D
Tak jak wyżej, zaczynałam od diety bardzo ubogiej w ilość. Wcześniej (ostatnie 2 lata) bardziej lub mniej trzymałam się Montignaca. Zaczynając intensywne treningi (ostatnie 2 miesiące 3-4 razy w tygodniu) z pewnością jadłam o wiele za mało. Dopiero niedawno porobiłam obliczenia, poczytałam i rozsądniej do tego podchodzę.

Czy jest sens inwestować w jakieś spalacze?

edit. rano 2x magnez, kapsułka CLA z zielona herbata i l-karnityną, chrom. przed treningiem 1x magnez+ kapsułka CLA

Zmieniony przez - Angie w dniu 2012-04-15 22:32:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie ma.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 218
WIEK: 21
CZAS REDUKCJI:1,5 miesiąca, docelowo lipiec.
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU: BF 18%
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 13%
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): FBW 3x w tygodniu do tego Biegi 2x 45 minut i sporty zespołowe (koszykówka/ piłka nożna) 1x w tygodniu
dieta low-carb (tutaj pytanie,czy można zastąpić aeroby sportem zespołowym,bo przy takiej pogodzie grzechem jest siedzieć w domu)
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): brak przeciwwskazań
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: słaba
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: dzisiaj ostatnia dawka Thermo stima na wstęp do redukcji,stosowana przez 3 tygodnie,cla, l-karnityna i zielona herbata, tauryna.
BUDŻET: 150zł

Witam,zastanawiałem się nad kupnem Nutrex lipo-6black, do tego mam duży zapas cla, l-karnityny i zielonej herbaty, czy dobrym pomysłem jest wspomaganie tymi suplementami (mam tu na myśli efekt synergistyczny,czy nie dojdzie do antygonizmu na jakimś etapie..?),turyne łykam od dłuższego czasu 3g dziennie. Co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Zielona herbata ok, CLA kontrowersyjne ale jak masz to bierz, l-karnityne zjedz bo jest ale wiecej nie kupuj (zastosuj duzo wieksze dawki niz pisze producent - przed treningowo). Tauryna w sumie nie wiem po co, tez nic nie daje.
Jelsi to poczatek redukcji to nie ma sensu spalacz, aero KONIECZNIE w terenie, bieganie/pedalowanie w klubie to porazka - jest nudne strasznie i przez to zniecheca. Ja np preferuje las i polecam takie rozwiazanie.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2196
jestem na ckd by quaz, bf aktualnie ~12%, potrzebuję czegoś na wycinkę ostateczną. Byłem zdecydowany na vipera ale zależy mi na czymś z johimbiną a nowa wersja ww. spalacza jej nie zawiera. Olać to i brać vipera mimo wszystko czy poszukać czegoś z johi ?
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Zadaj to pytanie w dziale suple - tam jest taki sam post ale wiecej ludzi bardziej zaawansowanych.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2196
Dobra, dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90
WIEK: 18
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): Lipiec
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): http://s1.pokazywarka.pl/i/1065496/808063/p5068162.jpg
http://s1.pokazywarka.pl/i/1065496/332543/p5068160.jpg
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: O wiele mniej, żeby nie było 'oponki' na brzuchu, wiem że sam spalacz nie wystarczy ale napewno pomoże. :)
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): diety jak narazie to nie mam, ograniczyłem słodycze, jedzenie po nocach itd. Od przyszłego tygodnia zamierzam wprowadzić dietę low carb, ćwiczyłem mma lecz teraz jest przerwa do września i muszę szukać czegoś nowego, myślę że do końca maja znajdę coś wartego uwagi, do tego 4x w tygodniu trening siłowy, który zamierzam zmienić wraz z zakupem spalacza i diety na redukcyjny + biegi 3x w tygodniu + aeroby na specjalizacji w szkole.
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): Bdb.
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: Słabe.
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Rok temu kreatyna monochydrant, ostatnio l-carnityna w płynie ale mało co pomogło.
BUDŻET: 150zł~

Zmieniony przez - kretjelesnia w dniu 2012-05-06 20:09:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8002
WIEK: 24
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): od 1.03 spadło 7 cm i stanęło (imprezy etc.), koniec 30.06
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): ok 12-13% http://imageshack.us/photo/my-images/827/dsc00407ol.jpg/
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 10%
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): Dieta do 2000 kcal na postawie obserwacji mojego organizmu, zero słodyczy, trening 3 x w tyg. siłowy + rowerek ok. 40 min w trakcie treningu. Od dziś zamiast rowerku trening HIIT 2-3 razy w tyg.
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): bardzo dobry
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: Nie pijam.
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Dymatize Burn Extreme
BUDŻET: dostosowany do porpozycji

Rok temu stosowałem Dymatize Burn Extreme, nie powiem nieźle kopał ale dla mnie chyba zbyt za mocny. Trenowałem wtedy 4x tyg. + rowerki i przetrenowałem się. Odstawiłem preparat całkowicie, nie wiem czy to przez niego bo chodziłem nabuzowany czy rzeczywiście przez rodzaj intensywnego treningu. Chciałbym dlatego coś słabszego ale o podobnym działaniu. Mile widziane sugestie i pomoc.

Zmieniony przez - Neoo07 w dniu 2012-05-07 11:23:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 60 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2846
WIEK:28
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia):2 misesiace
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki):98kilo na 190 wzrostu ,nie ma strasznie duzego bfa(mysle %okolo 20 % ale jest lipo)
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY:7
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!):
dieta jest 4-5-6 nie duzych posilkow w zaleznosci od dlugosci dnia i aktywnosci .Bialko 2/2,5g tluszcze ok50 wegle obecnie mniej niz 100
witaminy ,chrom omega codziennie + bialko dymatize dla uzupelnienia protein.Duze ilosci zielonej herbaty
trening fbw x4 tyg do tego duzo roweru ale poniewaz niedawno mialem uraz kostki i mialem szyne obecnie bez aerobow.Od przyszlego tygodnia bede pracowal u ojca na budowie ,bede cwiczyl 3x fbw a rower w weekend
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.):wrazliowc na kofeine ,moj organizm zle reaguje na wiekszosc dopalaczy nawet super cuts mnie za mocno sieka .Dobrze czuje sie po karnitynie ale czy to w ogole dziala ?!biore rowniez leki z grupy ssri.
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?:jak wyzej -ekstremalnie wrazliwy ;)
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY:
universal super cuts ,karnityna

BUDŻET: jak bedzie trzeba to sie znajdzie

poszukuje takiego spalacza ktory bede mogl stosowac codziennie w kazdym miejscu pracy ,dworze czy spotkaniu z dziewczyna ktory bedzie robil swoje a nie bedzie mnie w zaden sposob pobudzal jesli oczywiscie takie istnieja .dzieki za odpowiedz

Zmieniony przez - opiumx w dniu 2012-05-08 19:03:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilogramów dużo za dużo. Proszę o pomoc.

Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

WHEY premium