SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akrobatyka w Wawie?

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8375

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Czy może ktoś polecić jakieś zajęcia z akrobatyki w Warszawie? Najlepiej w okolicach Woli, Bemowa (Jelonki), ale w sumie to nie ma aż takiego znaczenia. Ja nawet nie wiem gdzie są jakiekolwiek kluby czy coś, a już tym bardziej gdzie akrobatyka.
Dodam, że nie jestem już w wieku szkolnym, więc wszelkie zajęcia dla "młodzieższy gimnazjalnej i licealnej" odpadają (a tylko z takimi ogłoszeniami się jak na razie spotkałam).
Słyszałam, że na Tarchominie jest jakiś dobry klub, w sensie że dobrze prowadzone są zajęca, ale żadnych szczegółów nie znam (no i trochę daleko).

Chodzi mi w sumie o jakieś bardzo podstawowe zajęcia, akrobatyki nie trenowałam wcześniej, a do tego, co ćwiczę na co dzień, potrzebne są mi pewne jej elementy, więc szukam, gdzie można by nabrać jakichś podstaw.

...Only thing to do is jump over the moon...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
no, chyba capoeira, o ile jużjej nie ćwiczysz?
szkoła beribazu, namiary wygooglujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Nie, nie chodzi mi o capoeirę (i nie ćwiczę jej ). Zwykłe zajęcia z akrobatyki, tylko takie raczej początkujące, żeby nie było tak, że przyjdę, a tam wszyscy robią już bardzo trudne rzeczy (nie wiem, jak to wygląda na tego typu zajęciach, czy wszyscy robią to samo, czy każdy ćwiczy indywidualnie?).

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
dla początkujących?
To będziesz chodziła z małymi dziewczynkami .
Wiem, że jakis czas temu przy Pl. Narutowicza w akademiku były takie zajecia ale to chyba rok temu..
Akrobatyka czy gimnastyka artystyczna.. cos w ten desen tam było.
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Z małymi dziewczynkami mogę chodzić, nie przeszkadza mi, o ile mnie przyjmą

A tak na serio, to mam parę znajomych, które chodziły na akrobatykę, a są mniej więcej w moim wieku, i robiły właśnie podstawy, bo dopiero zaczynały, ale teraz nie mam z nimi kontaktu, i jedyne co pamiętam, to że któraś chodziła gdzieś do jakiegoś klubu na Tarchomienie z raz czy dwa razy w tygodniu i bardzo sobie to chwaliła, ale akurat z tymi znajomymi nie mam teraz kontaktu.

Coś ostatnio słyszałam, że jest jakiś klub na pl. Narutowicza, moja inna znajoma właśnie tam chodzi (rozmawiałam z nią ze 3 tyg. temu i od tamtego czasu jej nie widziałam...), nie wiem czy w to samo miejsce, ale nie wiem gdzie to dokładnie jest ani żadnych więcej szczegołów, a do dziewczyny też się jakoś dodzwonić nie mogę. Tyle że ona tam chodzi jako wf z uczelni, to nie wiem czy można tak nornalnie przyjść.

Gimnastyki artystycznej nie chcę, bo takiej rekreacyjnie dla starych bab (jak ja ) nikt chyba nie prowadzi heh, poza tym ja potrzebuję akrobatyki a nie porozciągać się.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
No ja nie wiem.. nie mam dobrego rozeznania w tym.
Wiem tyle, że dziewczyna z którą sie spotykałem chodziła na takie zajecia na Pl. Narutowicza. To było na sali w akademiku (tzw. Alcatraz).
Nie było to z uczelni bo właśnie w wiekszosci byly jakies 12-15 letnie dziewczynki.
Ale.. to było rok temu
Teraz nie wiem co i jak.
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
Skoro Jestes z Jelonek to polecam klub Akro-bad, w Ursusie, to rzut beretem od Jelonek. Miesci sie przy ulicy Drzymały 1, przy stadionie RKS Ursus.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kupie obciazenie -radom

Następny temat

siłownia na bielanach

Wiecej