SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akrobatyka,XMA-jak zacząć?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
Witam mam zamiar zapisać sie na akrobatyke jednak puki co postanowiłem poćwiczyć siłe w domu.Mam do was pytanie Czy w domowych warunkach moge nauczyć się podstawowych tricków (salto w tył przód) jeśli tak to jak to robić żeby było bezpiecznie (najbardziej boję sie o głowe :) )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 223 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3063
potrzebujesz materacy, w domu mało zrobisz, chyba że jesteś słaby to buduj mięśnie potrzebne do wyskoku i grzbiet z brzuchem przede wszystkim a także ręce, jeśli masz już jakąś bazę to materace i instruktor/asekuracja bo bez tego to:

1

NO PAIN - NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8193
Ja w domowych warunkach nauczylem sie fiflaka,backflipa i frontflipa bez jakichś dużych problemów. 2 pierwszych w stopniu b.dobrym.

Ale miekkie podloze to podstawa. Do w/w wystarczy tak naprawde wiekszy materac od łózka czy dmuchany i np. troche poduszek
Jak masz w miare dobry brzuch i nogi to sie bez wiekszych problemow powienienes nauczyć.

Gorzej z wykopami,twistami itp tutaj potrzeba juz sali gimn. i sporo miejsca

Zmieniony przez - Wojtkov w dniu 2008-01-06 23:36:14
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3145
Witam :) nie chcę zakładać nowego tematu wiec napisze tutaj...są jakieś ćwiczenia na budowanie siły? ale takiej praktycznej jak gimnastycy... w domowych warunkach..
1

Go hard or go home..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 792
Tutki:
http://www.sfd.pl/Akrobatyka_-_Tutoriale-t371648.html

Trening:

Może nie jest on znowu w zupełności do wykonania w domu ale coś z tego można zawsze w domku zrobić wystarczą dobre chęci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
Sagemix widzę że taż masz takie problemy jak ja.O akrobatyce myślałam 2 lata...
Więc teraz postanawiam to powiedzieć to mamie na razie jest zima a mieszkam w bloku i mam małe mieszkanie.Jedyne wyjście dla mnie to lato i wakacje na podwórzu dużo można się nauczyć..
Na razie umiem stać na rękach i utrzymywać się dość długo oraz biegnąć wyskoczyć i zrobić takiego mini flisaka..:PCzy jak to było..:P
Mam 11lat 145cm wzrostu i mam pytanie czy w domu da też się trochę nauczyć akrobatyki??
Takie same pytanie jak Sagemix proszę o odpowiedź??
I nie wiem czy w wieku 11lat opłaca mi się zaczynać akrobatykę..:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyskok

Następny temat

Archiwum

Shaker