SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akim Williams IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
139 kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Big News: Akim Williams przenosi się do Kuwejtu, by od teraz ćwiczyć w słynnym Oxygen Gym i tym samym dołącza do tzw. "Camel Crew"!
Biorąc pod uwagę jak świetną ma genetykę, jaką łatwość w dokładaniu mięśni, przenosiny pod opiekę Badera Budai'a mogą się okazać strzałem w dziesiątkę! Czy arabscy trenerzy pomogą Akimowi prezentować teraz słynny niewiarygodny szlif sceniczny gdy przyjdzie czas stanąć w szranki na zawodach IFBB? Zapowiada się ciekawie!

https://www.instagram.com/p/BM_Pf-rlwev/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
świetna wiadomość, może w końcu wyjdzie docięty na scenę jak na prosa przystało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387524
ja jestem o glowe wyzszy od niego i przy 130 czuje sie tak ze szkoda gadac (chodzi o mobilnosc i czesto sapie jak swinia ) i nie mam pojecia jak taki karakan moze funkcjonowac z taka waga

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
a co on ma do roboty? nie chodzi do normalnej pracy, wstaje, trenuje i je o której chce - pewnie jedyny jego wysiłek w ciągu dnia to zmiana butów w szatni przed siłownią + trening

akurat Akimowi nie można zarzucić, że ćwiczy na tzw. 'pompkę', należy do jednych z silniejszych kulturystów obecnych czasów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Lord - ile masz wzrostu, że do 130 kg dowaliłeś? Ja w pełni naturalnie dobiłem do 113 kg. przy 180cm (wiadomo, zalany byłem też konkretnie) i choć też czułem się "ciężko" (sapanie na schodach, sztywne kostki po nocy i itp.) to dałbym wszystko by wyglądać tak jak on przy wszystkich tego niedogodnościach!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387524
ja mam 189-193 zalezy od miarki haha ja naturalnie dowalilem przy tym wzroscie kiedys do 120 ulany jak swinia po obiedzie, teraz tez jestem ulany ale nie az tak bardzo, nawet cos tam niby abs widac przez ten tluszcz, ale sapie jak ide dluzej niz 10 minut, zeby buty zalozyc i wiazac to bez siedzenie nie pododlam ASNF wiem ze on nic nie robi, ma ten komfort ze moze robic to co lubi i nic pozatym, bo mu za to placa, ale samo to jak robienie zakupow, mycie sie cwiczenie itp. to musi byc ciezkie przy takich gabarytach, chcialbym go na zywo kiedys zobaczyc w takim 'stanie' widzialem bostonstkiego swiniaka jak byl na masie to komicznie wygladal, taki maly nabity/pekaty i ledwo tymi raczkami i nozkami przebieral


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-11-19 15:19:15

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Znam to! Zawiązywanie butów siedząc, wstawanie z fotela jakby się miało ciężar na plecach itd. ale gdybym miał przy takiej wadze i tych niedogodnościach być w formie (!) to już, teraz, natychmiast! Mnie bowiem nie jara sylwetka suchara Franka Zane'a ale mass monstery. Nie interesuje mnie skoczność, gibkość i inne tego typu bzdury. Fajnie być wysportowanym, ale size jest ponad to dla mnie!
To tutaj masz odpowiedź Akima czy warto być takim ciężkim na co dzień:
https://www.instagram.com/p/BL123weFDKX/
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387524
i jak wbil do fury to juz sapal hehe, ja mam maly samochod i tez musze bokiem wbijac i sie przekrecac

kiedys bardzo lubialem ogladac cutlera cwiczenia, jego ruchy byly bardzo plynne i technika bardzo czysta, akim widac miota nie malym ciezarem i wlasnie to samo jak u cutlera, milo sie oglada


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-11-19 16:09:34

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
Akim już wcina anabolicznego kurczaka


backstage przed gościnnym pozowaniem na amatorskiej Olympii i Jordanii




Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-11-20 09:49:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aaron Clark IFBB Pro

WHEY premium