SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akcja płask brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9
Hej,

Już jakiś czas temu postanowiłem zrzucić brzuch, dzisiaj przebrała się miarka. Do 31 stycznia chcę mieć jak największe efekty jak tylko to możliwe.

Mam 29 lat, 179 cm wzrostu. Po świętach przytyłem do 82.5 kg, najwięcej ile ważyłem w moim życiu. Do tego dziś dziewczyna na której zdaniu mi zależy mi powiedziała, że to widać. No więc motywacji mam bez liku.

Nie ukrywam, że systematyczne treningi na siłowni są dla mnie obce. Chodzę sobie na jakieś tańce i jogę, ale trudno to nazwać ostrym ćwiczeniem. Wchrzaniam też co popadnie, masa chleba i tym podobnych. Robię sobie śniadania i kolacje w domu, ale obiady zawsze zamawiane bądź na mieście.

Z tego co rozumiem to muszę zaaplikować dietę i ćwiczenia żeby to miało sens. Nie mniej nie wiem do końca jak się do tego zabrać. No właśnie i tutaj liczę że mnie jakoś wspomożecie i pomożecie przekuć moje postanowienie w jakiś plan który ma ręce i nogi. Bardzo mi zależy na tym żeby naprawdę o 180 stopni zmienić to co się dzieje.

Cóż radzicie niedoświadczonemu i zdeterminowanemu? Zrobię wszystko żeby tylko 31 stycznia mieć płaski brzuch.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 29

Waga: 82.5

Wzrost: 79

Cel treningowy: Płaski brzuch

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: yoga, tańce

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): W domu mam sztangietki ze zmienną wagą od 2.5 do 10kg. Poza tym mam siłownie w okolicy

Dieta: Brak

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
Quanto jak coś to ćwiczenie na dolne partie brzucha na początek nie na koniec. Zglenek , a6w jest zbyt często w tygodniu , mięsnie się spalą , ja robie brzuch 2 x w tygodniu max.
Ale to Ci nie spali tkanki tłuszczowej takie ćwiczenia .
Zmieniony przez - Fluor158 w dniu 2011-01-02 00:06:43

Zmieniony przez - Fluor158 w dniu 2011-01-02 00:08:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9
A i jeszcze mam dosyć stresującą pracę, bo prowadzę własną firmę. Dużo siedzę przy komputerze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1121
Moge Ci tylko powiedziec ze Dieta to podstawa.

qba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 274 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113725
Ciezko powiedziec czy w miesiac dasz rade.
Z dieta do dzialu odzywianie + trening najlepiej FBW oparty na ciezkich podstawowych cwiczeniach takich jak przysiad i martwy ciag, dodatkowo mozesz dolaczyc aeroby. To napewno poprawi wyglad sylwetki, patrz bardziej na to niz na np. wage bo chyba nie chcesz zrobic z siebie anorektyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 194
1.sniadanie weglowodowanowe najlepiej owsianka i zrodlo bialka np.shake proteinowy
2.po 3 h drugie sniadanie proteinowe puszka tunczyka,tworog itp.
3.Posilek glownie skladajacy sie z brazowego ryzu/makaronu+ rybka pieczona/piers pieczona/stek wolowy/
Przed treningiem BCAA i spalacz i tu polecam ARSON jets rewelacja.
4.Po treningu posilek jak w punkcie 3
5.Jakis posilek proteinowy np. kostka twarogu chudego
3h przed snem nie jemy ,ewentualnie shake proteinowy przed snem.
Silownia podstawowy program z duza iloscia cardio i bedzie dobrze

p.s do codziennego domowego treningu polecam 42dniowa areobiczna szostke weidera,ja wytrzymalem do konca i to na prawde dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9
OK, mam kilka pytań

1. Co do siłowni, FBW i martwego ciągu to ewidetnie potrzebuje kogoś kto zweryfikuje czy dobrze technicznie robię te ćwiczenia. Czy pójście na lokalną siłownie i poszukanie instruktora jest dobrym pomysłem? a może są lepsi i gorsi?

2. Jest jakaś standardowa metoda oceniania postępów przy zrzucaniu opony? Nie wiem ilość centymetrów na wydętym brzuchu czy coś takiego? Czy pozostaje mi tylko ocena "na oko"?

3. Jeżeli chodzi o dietę, to rozumiem że trening jest pomiędzy punktami 3 i 4? Shaki proteinowe się kupuje czy samemu robi? Co do diety to postować oddzielnie na forum o diecie?

4. Co do suplementów to jest gdzieś jakieś rzetelne info na temat skutków ubocznych i ogólnego bezpieczeństwa ich zażywania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 194
1.wszystko masz w necie ,a sprawdzasz sam przed lustrem ,ktorych na kazdej silowni jest pod dostatkiem.



2.zmierz sie rano
3.trening pomiedzy 3i 4,proteinki sie kupuje,dostaniesz w kazdym sklepie z odzywkami w Twoim przypadku odzyweczka bialkowa wchodzi w gre.Jezeli chodzi o diete to jest tu i w necie tyle tego ze nie musisz zakladac postu tylko poszperaj.
4.Nic Ci nie bedzie od samego bileczka,no chyba ze masz skaze bialkowa ,a BCAA to tez bialko.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
zglenek ja mam takie pytanie do Ciebie, czy A6W sprawdza się w wyrobieniu kaloryfera czy raczej w spaleniu tkanki tłuszczowej z brzucha?;>
pozdrawiam ; *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 712 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3230
a6w to jest kupa,

zwykłe spięcia brzucha kolego

zdr.

...w sposób niekonwencjonalny...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
_Qanto - koleżanko jakby co. ^^
a co proponujesz lepszego nic a6w?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 712 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3230
hahahahah Pado koleżanko <hahaha>
jestem Facetem;)

proponuje spięcia brzucha
spiecia leżac 3 serie
spiecia boczne 3 serie
unoszenine nog leżąc na łąweczne 3 seri

pomogłem daj soga hahahaha

...w sposób niekonwencjonalny...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę a pływanie i biegi

Następny temat

PLAN NA MASE !!

WHEY premium