SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ah ta BIEDRONKA :D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
jak zapewne kazdy wie Biedronka oferuje bardzo ...hmm jakby to okreslic tanie produkty kazdego typu... jak to sie ma do jakosci i wartosci odzywczych cena kusi...ale czy to sie oplaca??:D
Np: czy sie oplaca kupowanie takiego musli z biedorny czy lepiej firmowe jakies... no przykladow mozna oczywiscie podawac wiecej
Czekam na komentarze :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Warzywa, owoce i wiele innych produktow maja ok, tu chodzi o produkty robione specjalnie dla biedronki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Na opakowaniu powinienes miec podane wartosci odzywcze odpowiedniego produktu, jak sie niczym nie roznia, a chcesz zaoszczedzic troche kasy to kupuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
A zycie i zdorwie jest jedne ,oszczedzaj dlaej bedziesz czestym klientem przychodni,szpitali,klinik i sanatoriow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
co qaz juz nie kupujesz w marketach?
1

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
jesli nawet to kupowalem cos pewnego vide jak ser to sprawdzony ,jak jogurty tylko sprawdzone ,pamietaj jak jesz tak zyjesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
hehe tak tylko... kupic jakies gowniane musli za 10 zeta (nie patrzalem na cene jeszcze) jakiejs dobrej firmy...
A nie patrzalem na cene bo sie boje :D:D:D dostane zawalu jak bedzie kosztowalo ponad 4 zeta :firomowe:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
ja rzadko zaopatruje sie w marketach

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
Skowron no tak moge se zobaczyc wartosc odzywcza ale nie znam sie na tym (wiem co to bialko itp. :D) i nie wiem tam w squadzie co oni za kupy mi laduja do tego :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
To poczytaj posty podwieszone, wiedza nie zaszkodzi

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
a co domusli to polecam samemu robić
a teraz to już żadna firma nie jest pewna

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6315
ja kupilem MUSLI 350g za ok 2zl-2.5zl:

Wartosi odzywcze w 100g produktu: wartosc energetyczna 398 kcal. bialko 9,8g, ww 71,4g, tluszcze 8,1g

Skaład: platki owsiane, p. pszenne, p. jeczmienne, rodzynki, platki kukurydziane, orzechy laskowe, migdaly, slonecznik.

Osobiscie dorzucam jezcze orzechy wloskie i troche wiecej rodzynek, jem to z kefirem.

Ps: Jak dla mnie jest to dobre i wygodne rozwiazanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryż na mleku

Następny temat

Potrawy z jaj

WHEY premium