SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agrowirin 2ml

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 268 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7605
czy może mi ktoś przybliżyć informacje o tym specyfiku? bo u mnie wszyscy sie tym podniecają a na forum nic o tym nie ma...
p.s. tylko nie wiem czy sie pisze przez w czy v, w wyszukiwarce na 2 sposoby wpisywałem...
z góry thx za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 81386
Agovirin depot

testosterone suspension


to są POPRAWNE nazwy

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paciorek_s Twoim zdaniem dobry to tesc ?? Polecilbys go czy nie ?? Powiedz cos od siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 81386
polecam go jeżeli brałeś już enan/cypio i propa

obecnie suspension jest mocny ale wymaga większego doświadczenia IMHO - większej igły (kryształki), częstszego kłucia (2 razy dziennie najlepiej)

nie polecam na 1 cykl napewno, znając ciebie tomaszeq masz na niego ochotę bo potrafi ładnie dowalić bo jest bezestrowy, krótki jak brzytwa

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cos jeszcze mzona ?? Bo mnie to zaciekawilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 81386
proszę:

jako jedyny teść (z tego co pamiętam w mojej małej głowie) jest na bazie wody co czyni go momentalnie wchłanialnym do krwi (działanie a'la winko)

co do kłucia to może bez przesady z tym kłuciem kilka razy dziennie, można spokojnie założyć, że codzienna dawka da rade

jest bezestrowy czyli w 100mg suspensiona mamy od cholery więcej czystego testa niż w setce enana czy nawet prolo

w prolo jest dokładnie 72mg/100mg substancji

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 268 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7605
dzięki wielkie za szybkie odpowiedzi . Mam jeszcze proźbe małą... jak byście mogli napisać ile jest mg substancji w jednej ampułce [2ml], no i mniej więcej jaka dawka zalecana co ile dni... nie pogniewałbym sie jakby ktos zdjecie wkleił )))) jeszcze raz dzięki za odpowiedzi
aha i u Was też paczka kosztuje 70 zł?? 5x2ml ?? THX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 81386
50mg/ml czyli wal codziennie pół ampułki przez powiedzmy 6 tygodni

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 201 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7829
paciorek ciekawe moze sie kiedys przyda, soga bym ci dal ale juz nie wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 268 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7605
spoko cool, dzięki wielkie za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
PAciorek juz mowilem jakie stezenie ma agovirin heh.
A innego suspensiona jbartek w Polsce nie dostanie.
Mlody albo e- lite czy ktokolwiek... czy mozecie wreszcie napisac jakie stezenie ma aga?Bo nikt nie wierzy...

hihihi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po cyklu , co ze sklepu

Następny temat

mniejsze dawki

Wiecej