SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agrafka :)))

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 212 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5332
Ja słyszałam,że ten przyrząd zwie się"motylkiem",nie "agrafką".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Nazwy "agrafka" i "motylek" stosowane są zamiennie.
Nie zgodzę się, że ten przyrząd jest nieprzydatny
Ćwiczyłam na orbitreku aerobowo 6 razy w tygodniu przez 60-75 minut i w jednym udzie straciłam w ciągu 3 miesięcy... 4cm Ale nadal "między nogami" miałam takie tłuste wałeczki (wewnętrzna strona ud).

Zrezygnowałam chwilowo z orbitreka (musiałam go oddać na smarowanie do serwisu) i przez dwa tygodnie ćwiczyłam tylko i wyłącznie z agrafką, wykonywałam 5 razy dziennie po 200 powtórzeń i dzięki temu w ciągu 2 tygodni pozbyłam się tłuszczu z wewnętrznej strony ud, które straciły kolejne 3cm. To co nie udało mi się przez 2 miesiące na sprzęcie za 1500zł, udało mi się w ciągu 2 tygodni na agrafce za 11zł.

Najlepsze jest to, że gdy odstawiłam agrafkę całkowicie na dwa tygodnie, efekt nie zniknął i moje uda do dziś są jędrne i wprawiają w zachwyt

Ćwiczenia aerobowe i siłowe nie dadzą tego, co agrafka. Stosowałam regularnie unoszenie nóg, nożyce i inne bzdety polecane na wyrzeźbienie wewnętrznej strony ud i jakoś nie było szalonych efektów.

Więc sorry, ale to chyba działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 78 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11223
@up

Studiujesz moze archeologie... ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o rade

Następny temat

noblisci w sprawie białka

WHEY premium