SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Witam mam pytanie co do aerobów nie mam w domu dostępu do rowerka stacjonarnego ,ale jak każdy mam rower normalny

Jeżdżę po 1,5h-2h daje to takie efekty jak inne aeroby ? Spalam aktualnie tkankę tłuszczową.

KB/MT/MT + BJJ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Najazniejsza jest dieta-ujemny bilans kaloryczny.Wtedy mozesz tracic tluszcz


Co do roweru-zalezy ile razy w tyg,z jaka intensywnoscia,jak dlugo?-1,5-2 g to zdecydowanie za duzo.Poza tym mozesz biegac-jest to lepsze niz biezna czy rowerek stacjonarny


3x w tyg zaczynajac od 30min powinno wystarczyc.Z tyg na tyd mozesz przedluzoac czas biegu.(choc jest to bardzo ogolnie podane-bo nic o tobie nie wiemy

Ale bez odpowiedniej diety-syzyfowa praca

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2010-06-13 18:28:57

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Dieta wiadomo . A co do roweru no właśnie też tak myślę ,że 1h wystarczy tylko się nie mogę powstrzymać Jade sobie jade przed siebie i nagle jestem za Wrocławiem bo dosyć szybko zasuwam ... A potem trzeba wracać

KB/MT/MT + BJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - prosba o poprawki / komentarze / optymalizacja planu

Następny temat

czy warto po ponad roku ze spilta przejść na fbw

WHEY premium