SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby po silowni

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1769
Witam, prosze mnie nie odpulac do wyszukiwarki, bo szukalem i znalazlem rozne opinie. Pytanie brzmi czy nie ma problemu w robieniu aerobow po treningu? Miesnie zostana na swoim miejscu i tluszczyk bedzie normalnie lecial? Nie chce zeby miecho spadło.
Przed siłownia biore Saw+Mono.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1725 Napisanych postów 27216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 516313
Możesz 20-30 minut po treningu siłowym http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862 mit 21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 42490
jezeli miska jest ok to smialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 551
a czemu po treningu?
Z wlasnego doswiadczenia przyznaje, ze najlepsza redukcje robilem, gdy bralem z samego rana spalacz i katowalem sie intensywnym treningiem brzucha i aerobami. Potem uzupelnienie wegli, dobre bialko na katabolizm nocny i sweitne efekty bez straty miesnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1725 Napisanych postów 27216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 516313
Dałem przykład, bo autor o to pytał, można przecież biegać w dni nie treningowe, to zależy.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-02-11 16:37:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1769
Do silowni troche daleko, a po bieganiu na dworze mam problemy z kolanami. Rano biegam na czczo tylko w weekend bo rano nie mam na to czasu. Czyli wszystko bedzie w porzadku jesli posilek przed i potreningowy bedzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13335 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52401
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec cm3 dawkowanie

Następny temat

105kg w wieku 17lat. Porady 180cm wzrostu.

Fruzelina