SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby BCAA SPALACZ BIAŁKO

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6620
Zanim mnie ktoś zjedzie, że zakładam kolejny podobny temat, to napiszę ładnie, że prześledziłem ze 100 tematów jak nie lepiej i trochę już mam dość. Dlatego kieruje pytanie do osób, które miały podobny problem do mnie ew. zastosowały podobną mieszankę przed aero jak ja zamierzam stostować.

A więc od początku: Czas redukcji zacząć ! Początkowo nie miałem żadnych wahań, Trening siłowy po nim aeroby etc. Lecz potrzebuje spalić dość sporą ilość "smalcu" po długim cyklu masowym. Oczywiście zależy mi, aby nie stracić przy tym znacząco wypracowanych mięśni dlatego między innymi szukałem odpowiedzi na powyższe pytanie już wcześniej na forum.

A więc mój może i nie głupi pomysł wygląda następująco:
Aeroby rano, a przed nimi: Białko/BCAA/SPALACZ, zaraz po aerobach śniadanie i goł.

Po południu zwykły trening siłowy ( pon,śr,pt)

Ewentualnie rozkład pon-siłowy,wtorek-aeroby,środa-siłowy,czwartek-aeroby,piątek-siłowy,sobota-aeroby

Krytyka mile widziana w szczególności konstruktywna.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 105

Wzrost: 190

Obwód klatki: 115

Obwód ramienia: 43

Obwód talii: 0

Obwód uda: 0

Obwód łydki: 0

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 0

Aktywność w ciągu dnia: Praca, Siłownia

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: rower

Odżywianie: Dieta na wysokim poziomie

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: .

Stan zdrowia: ok

Preferowane formy aktywności fizycznej: j/w

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: j/w

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: tak

Masa Masa Masa długo długo nic i znowu Masa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a po co do bialka przed aero dodawac BCAA, za duzo masz pieniedzy? Samo bialko starcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6620
No jako antykatabolik ?

Czyli rozumie, że samo białko wystarczy ?

Dobrze by było aby ktoś jeszcze mi podpowiedział dniowy rozkład, która forma będzie najlepsza

Masa Masa Masa długo długo nic i znowu Masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
starczy, ile ty masz zamiar wykonywać te aeroby?
Rozklad jak ci wygodnie, byle nie cwiczyc tej samej partii dwa dni pod rad

Zmieniony przez - obliques w dniu 2010-04-09 15:15:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ewentualnie możesz przed aero rano BCAA, po aerobach BCAA i chwilę później białko. Chociaż jedne aeroby zamieniłbym na interewały/HIIT.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
dokladnie, starszy samo bialko lub bcaa. ja biegam na samym bcaa, uzywalem treca, olimpu, a teraz hiteca, wszystkie w proszku i wszystkie godne polecenia ;]. spalacz dymatize viper :>

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6620
No dzięki za odpowiedzi

Taki spalacz własnie do mnie idzie :D także się pięknie zgadza.

No właśnie się zastanawiałem czy nie wrzucić interwałów osobno, ale nie wiem czy to już nie będzie za dużo. Bo w sumie wyjdzie 3 dni treningowe - rano aero, popoludniu siłowe. zostaje 4 dni - może tutaj by wrzucić interwały co Wy na to?

Masa Masa Masa długo długo nic i znowu Masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
ja biegam w tygodniu po silowni ~20min i w weekend na czczo

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6620
Czyli wychodzi, że 5 treningów aerobowych na tydzień, nie będzie przesadą. !

Masa Masa Masa długo długo nic i znowu Masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
Duza aktywnosc ci nie zaszkodzi. Jak bedziesz czul ze nie masz sily to nie biegasz - proste

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 197
jaka porcje bialka proponujecie przed takim treningiem z rana na czczo jaka porcje bcaa??

[]------[]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krótkie pytanie o porannych aerobach

Wiecej