SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby !!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
obaliles!? a co ty jestes pogromca mitow. i jezeli juz to nie ty tylko kolega co pisal artykuł

gosc chce spalic fat a nie miesnie wiec bieganie nie jest az takim dobrym rozwiazaniem tak samo jak areo na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
kolejny mit o paleniu fatu po 30min biegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobisz jak uwazasz, glikegen sie spala do 15-20 minut potem juz tluszcz

Zmieniony przez - Tyanis w dniu 2012-07-09 22:27:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
jw. musisz sam zobaczyc co najlepiej na ciebie bedzie dzialac. są rozne szkoly dotyczace areobow tak samo jak treningu. nie ma zlotego zrodka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1051
ok ewetualnie będe robił na zmiane raz 20 minut biegu a raz 30 minut rowerek, zobaczymy co będzie lepsze

'No Pain, No Gain...'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
rozumiem,ze ta cala dyskusja+porady wziela sie z wnikliwej oceny pacjenta? a moze on wcale nie potrzebuje aerobow,ale jest tego nieswiadomy?

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1051
po masowaniu przybrałem prawie 14 kg i aktualnie waże 87 kg, chodzi mi po prostu żeby na lato zarysować odrobinę klate i brzuch, bo tam kumuluje mi się najwięcej fatu,

'No Pain, No Gain...'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
traktor dobrze mówi.

wrzuć może jakąś fotkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
skoro napisal to chyba potrzebuje;) sam zna swoje cialo i widzi czy sie zalal czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1051
tak, czuje że tłuszczu przybyło, na brzuchu widac tylko trochę górnych parti mięsniowych, nie mam zdjęć, ale wiem że na lato aeroby mi się przydadzą do treningu siłowego

'No Pain, No Gain...'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby... no właśnie.

Następny temat

Trening + korekta postawy

WHEY premium