SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby/ suple/dieta// pomozcie!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1225
czy jak sie dostosuje do diety i aero lipo powinno zejsc?
cos przy aerobach brac? moze jakis posilek? zeby niepalic miesni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7165
Ułóż najpierw dietę i wklej tu do oceny, przy dobrej diecie nie ma co się zbytnio martwić o palenie mięśni, jak masz chęć i kasę to kup sobie bcaa, posiłek przed/po treningu, zresztą dużo do redukcji nie masz więc nie ma co kombinować. Przede wszystkim wklej dietę i niech ocenią ją ludzie którzy mają o tym obycie, bo bez tego ani rusz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1225
dobra jutro wieczorem wkleje, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1225
Kurcze juz pol dnia siedze i nie moge sobie poradzic z ulozeniem tej diety;/ poza tym nie mam zadnej wagi zeby zwazyc np ile gram mam kurczaka/kaszy itp. / poza ty mnie zawsze do diety moglbym sie stosowac( nie zawsze to wszystko byloby w lodowce) jedyne co moglbym to starac sie jesc weicej bialka(+odzywka ewnetualnie bialkowa) wiecej wegli i mniej tluszczu, kalorii tak nie skontroluje;//..chyba ze bylbys w stanie mi pomoc w ulozeniu diety?
-skad wzieles te obliczenia ze akurat tyle kcal i makroskladnikow mi jest potrzebnych?
- 10252496 moje gadu
Aleeeeee lipaaa;///// prosze o szybka odpowiedz pozdrawiam. ; / ; ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Diety nie dotrzymasz, ale spalacz i białko kupić możesz? miesni raczej wiele nie masz do spalenia

https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html

/pozdr

Zmieniony przez - kieszko89 w dniu 2011-12-04 23:19:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7165
Najpierw zastanów się dobrze czy będziesz stosować się do tej diety, bo w przeciwnym razie nie widzę sensu abyśmy się wysilali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1225
kurczak 21.5 /1.3/ 0

ryz 6.7/0.7/ 76.5

makaron 11.5/2,6 /74.7

mleko 3.3/3,5 / 4.8

platki owsiane 11.9/7.2 /62.4

szynka z kurczaka 16.2,5/0

jaja 12,5 /9.7 / 0.6

chleb 5.4 /1.3/52.1

kasza manna 8.7/1.3 /74.2

twarog poltlusty 18.7/4.7/ 3,7

tu podaje liste rzeczy ktore zawsze mialbym w domu tylko (planuje rozlozyc to na 6 posilkow) tylko moglibyscie mi pomoc to jakos ulozyc co gdzie kiedy i ile tego zeby wyszlo te "2796 kcal
160g B/ 99g T/ 317g W, czyli
2,1g B / 1,3g T/ 4,2 g W na kg masy ciała " ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1225
Najpierw podane są białka danego protuktu, nastepnie tluszcze, kolejnie weglowodany
(np. kurczak ma 21.5g bialka/1.3g tluszczu/ 0 g wegli"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7165
To teraz rozłóż to na 6 posiłków i zobaczymy jak ci to wyjdzie. Pamiętaj, że 1g białka oraz węglowodanów ma 4 kcal natomiast 1 g tłuszczu równa się 9 kcal. Żeby było ci łatwiej możesz skorzystać z tego programu http://hotfile.com/dl/120628934/aecea1e/DziennikPosilkow.v.4.50.rar.html 
Węglowodany daj głównie w śniadaniu oraz w posiłkach około treningowych. Po treningu posiłek składający się z węglowodanów oraz białka. I to chyba na tyle co powinieneś na tą chwilę wiedzieć. Napisz i wklej ją tutaj to ocenimy jak to wygląda, ew. co zmienić. Jak będziesz się starał i nie odwalał fuszery to może wpadnie tu ktoś kto się na tym zna i ci coś doradzi.

Zmieniony przez - lol166 w dniu 2011-12-05 22:46:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1225
jestem w trakcie ukladania diety programik bardzoo ale to bardzo przydatny mysle ze powinienem sobie poradzic;]
Pytanie tylko jeszcze jedno

W moim treningu widze troche duzo kalorii, ja mam robic masówke + aero?( i mam liczyc ze spadnie mi tluszcz? czy moze to jest obliczone zebym redukowal ale nie palil miesni?)
Czytalem przeciez ze nie da sie budowac masy a zarazem spalac tluszczu.. albo sie robi redukcje albo masowke.

Zmieniony przez - alvadro95 w dniu 2011-12-06 23:44:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta uwzględniająca dnę moczową

Następny temat

bieganie a masa miesniowa

WHEY premium