SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363065

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 237
28 dzień już za mną jeszcze tylko dwa tygodnie do końca... w sumie to nie jest dużo...
a jak tam u was dziewczyny?wszystkie zrezsygnowały czy co że nikt nie pisze?
ja na pewno nie zrezygnuję, wytrwam do końca !tyle wytrzymałam więc szkoda to zmarnować....

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3627
ja jestem na 6 dniu a zaczynam drugi raz ale teraz skoncze ,mam duzo samozaparcia:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy mozna kontynuowac a6w po jej skonczeniu/ chodzi mi o to czy po skonczeniu 42 dnia z 24 powtuzeniami mozna robic dalej dzien 43,44,45,46 po 26 powtuzen itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2492
nie mozna bo:
1-twoj brzuch zaczyna sie prztyzwyczajac do tego typu cwiczen
2-bedziesz przekracal 30 min a jest teoria ktora mowi iz nie mozna przekaczac cw brzucha ponad ten czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 409
ja też dalej ćwiczę :D dzisiaj 11 dzień, a miał być 12, ale wczoraj od godz. 17 do 1 nie było mnie w domku i wórciłam tak zmęczona, że nie miałam sił ćwiczyć. Gdybym wiedziała, że mnie tyle czasu nie będzie w domu, to bym przed wypadem poćwiczyła no ale ten jeden dzień to chyba nie zaszkodzi

Bardziej zyjemy naszymi pragnieniami, niz naszymi czynami ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 849
Witam,
przede mną 20 dzień. Pierwsze dni ćwieczenia wykonywałem na podłodze, potem ze wzgledu na wyjazd wykonywałem na zmiane, ale już częściej na stabilnym łóżku, od 3 dni "jestem" na podłodze. Różnica jest ogromna. DOpiero teraz odczuwam prace mięśni i wylewam siódme poty. Mój brzuch przed ćwieczeniami był w niezlej formie, raz w tygodniu robiłem 5*50 brzuszków i inne ćwieczenia. Ale A6W jest chyba efektywniejszym treningiem. Niestety to co chcialbym ogladac za kazdym razem niestety musze jeszcze napinac. W jakims poście 2 osoby mniały pewnien problemn-mam ten sam. Chodzi o to,ze kiedy leże na podłodze i mięsnie są napiete odczuwa sie wrażenie wizualne i dotykowe,ze lewa strona mięśni jest "większa" zaś w lustrze tak tego nie widac. Do tego mam dość rozbudowane górne [najwyższe] mięsnie. Jednak po prawej stronie ten mięsien dzieli sie jakby na 2 czesci [porównując do lewego] bowiem jedna część jest po stronie bliżej mostka,druga pod żebrami [widac tą przestrzeń] zaś w lewej jest to "razem" tworząc jeden miesien. Mamy powody by cos zmieniac w treningu itp???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1087
Pytanko,poniewaz robie sobie"szóstke" pot leci jak doabli no ale trzeba byc mocnym.

Ale moje pytanie dotyczy tego,czy robiąc "szósteczke" mogę sobie pompki robić a jak tak to po jakim czasie od zakonczonego treningu"szóstki", pytam sie dlatego,ze strasznie mnie brzuch spina jak robie pompki.

Pierdu i nas nie ma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
Nadgosu2:2-bedziesz przekracal 30 min a jest teoria ktora mowi iz nie mozna przekaczac cw brzucha ponad ten czas . Skąd ta teoria?

Vivan: Pompki jak również inne ćwiczenia możesz "od zaraz " robić tzn. zrób przerwe powiedzmy 5 minut po A6W. Po brzuszkach połuż sie na ziemi na brzuchu rece jak do pompek, podnosisz klate i rozciągasz mieśnie, żeby Cię tak aż "paliło", następnie jedziesz pompki czy inne ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 231
czy po zrobionej serii jest przerwa czy nastepuja one po sobie bez przerwy tak jak kolejne ćwiczenia jednej serii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2492
vivan: ja robie pompki przed a6w- kilka serii tak symbolicznie
wole wczesniej bo po a6w faktycznie czuje miesnie brzucha i ciezko jest je robic
justa...: najlepiej robic bez przerwy, jednakze jesli musisz to zrob sobie przerwe tak ok 30sek
strongman;a jak dlugo mozna ciwczycz brzuch, tzn ile minut dziennie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium